reklama
 

Pořiďte si drahý kámen podle svého životního čísla: Dodá vám energii a ochrání vás

Životní číslo 8

Lidé s životní osmičkou, případně ti, u kterých dominuje osmička v datu narození, bývají silní, houževnatí a rozhodní. Vynikají skvělým odhadem, citem pro detail a dobrou příležitost, bezvadným logickým myšlením a vysokou mírou energie. Jsou disciplinovaní a tvrdě si jdou za svým. Často jde o rozené vůdce a jedince, kteří dokážou strhnout ostatní. Umí využít příležitost, jsou neúnavní a přesní. Problém může být v jejich povrchnosti, touze po penězích a moci. Jsou skvělými manipulátory, druhé umí perfektně využívat ve svůj prospěch. Jsou citově nestálí, rádi riskují a s věrností mívají potíže.

Vhodnými kameny jsou:

Onyx

Jde o ochranný kámen, který dobře filtruje negativní energii namířenou proti svému nositeli. To se osmičkám obzvláště hodí. Mírní konflikty, přináší ráznost a poučení z minulosti. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, pomáhá v náročném období, při fyzickém vyčerpání a citovém vypětí.

Rubín

Rubín je kamenem bohatství a ochrany. Tvoří pomyslný štít proti negaci zaměřené na svého nositele, zahání strach a podporuje dobrý spánek. Tlumí zlost a navozuje pozitivní stav mysli. Zlepšuje motivaci a zaměřuje se na realistické cíle. Pomáhá lépe čelit názorovým střetům a slovním útokům během konfliktů. 

(na obrázku je onyx)

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama