reklama
 

Pořiďte si drahý kámen podle svého životního čísla: Dodá vám energii a ochrání vás

Životní číslo 7

Nositelé životní sedmičky, případně lidé s převahou sedmiček v datu narození, bývají velmi intuitivní a citliví, ačkoli to na první pohled nemusí být zřejmé. Disponují vysokým smyslem pro spravedlnost a věčným hledáním "pravdy", vynikají originalitou a mívají léčitelské schopnosti. Obvykle jsou inteligentní a analytičtí, přesto se často pohybují v jiných dimenzích. Mají bohatý vnitřní život a schopnost vhledu. Stinnou stránkou jejich osobnosti bývá neschopnost žít v realitě, nedůvěřivost a citová odtažitost. Jsou náladoví, rychle mění názory, mívají sklon k depresím a zbytečnému dramatizování událostí.

Vhodnými kameny jsou:

Lapis lazuli

Jde o silný duchovní kámen. Vhodný je při meditacích, navozuje klid a harmonii. Mírní deprese, přináší soucit a umožňuje nacházet univerzální pravdu, kterou sedmičky neúnavně hledají. Podporuje čestnost, kreativitu, upevňuje vztahy, učí komunikaci a naslouchání.

Sluneční kámen

Tento kámen je radostný a silný. Svého nositele vnitřně prozáří, dodá mu silnou ochrannou energii a vnese do jeho života světlo. Pomáhá myslet pozitivně a vidět události nejprve z té lepší stránky. Přináší hluboké propojení se Sluncem a světlem, navozuje vnitřní klid a víru v sebe sama.

(na obrázku je lapis lazuli) 

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama