reklama

Pořiďte si drahý kámen podle svého životního čísla: Dodá vám energii a ochrání vás

Životní číslo 1

Lidé, kteří mají životní číslo 1 anebo v jejich datu narození jedničky převažují, bývají obvykle dominantní, komunikativní, s přirozeným talentem vést a motivovat ostatní. Často jde o perfekcionisty a náročné jedince, jejich nároky jsou však nejenom na druhé, ale - a někdy zejména - i na sebe sama. Jsou nezávislí a originální, odvážní a draví. Nesympatie a nevoli okolí může vzbudit jejich netrpělivost, mnohdy umanutost a extrémní žárlivost, přecházející v krajních případech až do agresivity. Mívají také sklon k depresím, bývají osamělí a často žijí s pocitem nepochopení.

Vhodnými kameny jsou:

Jantar 

Jde o kámen, který pohlcuje negativní energii a pomáhá nastolit harmonii těla i ducha. Učí trpělivosti, se kterou mívají jedničkoví lidé potíže, přitahuje přátelství i lásku; je tedy vhodný pro lidi trpící pocitem osamělosti. Uzdravuje a pomáhá vyniknout přirozené kráse svého nositele. To je vhodné zejména u jedničkových žen, které častokrát mívají tendence jednat mužským způsobem a vysílat do okolí příliš tvrdé energie.

Opál

Tento kámen přitahuje štěstí, peníze a napomáhá duševnímu rozvoji. Otevírá mystickou cestu, poskytuje větší prostor intuici svého nositele. Zesiluje city a citové prožívání, dává vyniknout pravému "já". Pro jedničkové jedince je vhodný zejména kvůli schopnosti přimět člověka, aby si uvědomil a přijal svou osobnost, s čímž mívají tito lidé potíže. Vnáší do života světlo, učí spontánnosti a ukazuje, že svět není jen to, nač si můžeme sáhnout a co můžeme vidět.

(na obrázku je jantar)

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama