reklama
 

Pořiďte si drahý kámen podle svého životního čísla: Dodá vám energii a ochrání vás

Životní číslo 3

Nositelé životního čísla 3, případně lidé s převahou trojek v datu narození, bývají obvykle aktivní a činorodí. Disponují vysokým množstvím nápadů, mají vysokou představivost a výrazné charisma. Skvěle komunikují a dobře zvládají stres. Jsou tvořiví a akční, mentálně velice bystří. Stinnou stránkou jejich osobnosti je přílišná kritičnost, ale i špatné zvládání kritiky na svou osobu. Bývají vzteklí, vznětliví a mají sklon k nečestnému jednání. Také nevěra a tvorba "vlastních pravd" mohou být jedním z charakterových rysů a vad na kráse jinak okouzlujících trojek.

Vhodnými kameny jsou:

Ametyst

Jde o kámen čistoty a čestného jednání. Vyniká silnou ochrannou silou a podněcuje spiritualitu. Zahání nespavost, negativní emoce a navozuje klid a vyrovnanost. Napomáhá soustředění, což je pro trojky velmi přínosné. Samy se totiž koncentrují poměrně špatně kvůli své roztěkanosti a neustálému proudu myšlenek. Ametyst navíc posiluje věrnost, což je další důležité téma nositelů čísla 3.

Tyrkys

Tyrkys je kamenem štěstí a ochrany. Mírní bolesti hlavy a předchází migrénovým stavům, což neustále mentálně přeaktivním trojkám zdravotně dosti pomáhá. Harmonizuje a zvyšuje intuici, kterou sice nositelé čísla 3 mají, ale ne vždy ji dokážou správně uchopit. Kámen neutralizuje elektromagnetický smog, na který jsou trojky dosti citlivé, vyrovnává mužskou a ženskou energii a podporuje kreativitu. Zklidňuje řečníky a pomáhá v dobré komunikaci.

(na obrázku je tyrkys)

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama