reklama

Pořiďte si drahý kámen podle svého životního čísla: Dodá vám energii a ochrání vás

Životní číslo 4

Nositelé životního čísla 4, případně lidé s převahou čtyřek v datu narození, jsou poctiví, čestní a obvykle věrní. Vynikají nesmírnou pracovitostí, jsou rozvážní, spolehliví a systematičtí. V životě potřebují stabilitu a plán. Vadou na kráse jim často bývá nedostatek fantazie, přílišné moralizování, konzervativnost a touha po dokonalosti. Za zdánlivým emocionálním chladem se mnohdy ukrývá citlivá duše s nedostatkem sebevědomí a přemírou strachu. 

Vhodnými kameny jsou:

Akvamarín

Jde o kámen klidu a radosti ze života. Podporuje odvahu jednat, zmírňuje stres a zbavuje strachu, což je jedno z velkých "čtyřkových" témat. Ruší staré programy a omezující vzorce chování, čistí a dodává sebevědomí. Uvolňuje zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření.

Karneol

Tento kámen dodává svému nositeli klid a odvahu. Posiluje radostný pohled na život, rozptyluje deprese a negativní smýšlení. Podporuje komunikaci a mírní strach z veřejného projevu. Dodává sebedůvěru, která čtyřkám tolik chybí, zahání noční můry a povzbuzuje sexuální aktivitu. 

(na obrázku je karneol)

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama