reklama
 

Pořiďte si drahý kámen podle svého životního čísla: Dodá vám energii a ochrání vás

Životní číslo 2

Lidé s životním číslem 2, případně s převahou dvojek v datu narození, jsou jemní, oddaní a trpěliví. Rádi pečují o druhé a díky vysoké míře empatie a intuice jsou skvělými diplomaty, tuží kolektiv a urovnávají spory. Bývají však spíše pomalí, na práci potřebují klid a dostatek času. Mají sklon "háčkovat" se na partnera a absolutně se podřídit jeho životu a potřebám. Bojí se samoty a neradi přebírají zodpovědnost. Jsou nerozhodní, přecitlivělí a inklinují k závislostem všeho druhu. 

Vhodnými kameny jsou:

Měsíční kámen

Kámen úzce spjatý s energií Měsíce pomáhá správně uchopit intuici, řeší partnerské problémy a zklidňuje rozbouřené city. Tiší nepřiměřené emoce, přitahuje lásku a zajišťuje klidnější spánek. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, harmonizuje. Ideální je právě pro přecitlivělé "dvojky", kterým pomáhá najít štěstí ve vztahu, aniž by samy ztrácely svou vlastní cestu. 

Smaragd

Tento kámen přivádí do života lásku a partnerské štěstí. Zklidňuje rozbouřené city, harmonizuje na fyzické i duševní úrovni, zvyšuje vnímavost a ovlivňuje podvědomí. Uklidňuje pocuchané nervy, tiší nervozitu, která je pro mnohé dvojky velkým tématem. Spojuje s přírodou a pomáhá najít správnou cestu v souladu s jejími zákony. V podnikání zajišťuje úspěch, což může nejistým dvojkám dodat potřebné sebevědomí a udržet motivaci.

(na obrázku je měsíční kámen)

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama