reklama
 

Pořiďte si drahý kámen podle svého životního čísla: Dodá vám energii a ochrání vás

Životní číslo 9

Životní číslo 9, případně převaha devítky v datu narození, ukazuje na jedince s dobře vyvinutou intuicí, duchovně vyspělého člověka, empatickou a moudrou osobnost. Devítka mívá sklon k mysticismu, hledání pravdy a ideálu, k objevování sebe sama. Jde o empatické osobnosti se skvělým úsudkem, schopností logicky uvažovat a dobře analyzovat situaci. Nechybí jim štědrost, umí skvěle poradit druhým, sami sobě však málokdy. Devítka je přesná a zodpovědná, mívá však problémy odmítnout druhého. Může být nedůtklivá a náladová, impulzivní a vznětlivá. Bojí se nepřijetí a má potřebu neustálého ujišťování se.

Vhodnými kameny jsou:

Labradorit

Jde o vysoce mystický ochranný kámen. Podporuje ezoterické vnímání světa a propojuje s vesmírem. Odráží negaci, potlačuje strach a nejistotu, posiluje víru v sebe sama. Proniká k podstatě problémů, vyvolává potlačované myšlenky a ukazuje pravdu. Přináší sílu, je kamenem pochopení a transformace.

Křišťál

Tento kámen je univerzální a velice účinný. Povzbuzuje psychiku a jasnozřivost, vede k využívání intuice, ukazuje skrytý potenciál. Učí samostatnosti a sebepoznání, odstraňuje negace a staré bloky, zrcadlí duši a nabízí pochopení sebe sama. Je silný, hluboce očistný a posilující.

(na obrázku je křišťál)

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama