reklama

Spring Festival Ostrava: Dny plné tance a jógy!

Chcete vyrazit někam s kamarádkou a získat energii v boji proti jarní únavě? Navštivte Yoga Spring Festival v Ostravě!

Foto: Profimedia.cz

Sluneční paprsky nemají dostatek síly, aby našemu tělu dodaly potřebnou energii v boji proti jarní únavě. Vydejte se na Yoga&Dance Spring Festival do Ostravy a zažijte dny nášláplé relaxací a regenerací těla a duše.

Chcete originální víkendový pobyt? Vyzkoušejte třídenní Spring Festival v Ostravě a dopřejte si 25 lekcí jógy, tance nebo bojového umění. Buďte sobecká a nechte se rozmazlovat!

Ostrava versus harmonie

I v tomto industriálním městě se najde cesta, jak se dostat z běžného života plného supermarketů, stresu a smogu. Jaro bychom měli vítat s dostatečným množstvím energie. Samotné symboly jara jsou spojované s probouzející se přírodou či narozením nového života. Probuďte své tělo!

Talent a pozitivní energie

Tento víkend je také ukázkou toho, že se v Ostravě nachází mnoho talentovaných a inspirativních učitelů a instruktorů, kteří své dovednosti získávali po celém světě a chtějí přinést trochu té pozitivní energie a síly do města Ostravy.

Během víkendu máte zaručenou účast o hodnotné ceny, kde první místo obsadil wellness a relaxační pobyt. Získáte tipy, jak žít zdravě a s ohledem na životní prostředí. K zakoupení bude celá řada bio produktů a jiných výrobků zdravé výživy. 

Jóga, tanec a sousta zábavy

V průběhu tří dnů si můžete vybrat z více než 25 lekcí. K dispozici budou 3 sály plné tance a jógy. Kromě těchto lekcí budete moci za malý příplatek ochutnat lahodný vegetariánský oběd a  večeři.

Budete mít možnost se seznámit s jógovou komunitou v Ostravě a poznáte minimálně šest stylů jógy, mezi které například patří Radža jóga, Vinyasa, Jivamukti, Iyengar a mnoho dalších. Z tanečních lekcí pak můžete zvolit mezi Zumbou, Port-de-Brais, Dance Yoga a spoustu jiných druhů pohybu. Pro milovníky asijských bojových umění je připravené Tai-Chi, Capoiera a Aikido.

Kde a jak se přihlásit?

Vstupenky jsou k zakoupení na www.festivalostrava.cz. Cena Víkendového Gold passu je do 20. března za 1150 korun. Po 20. březnu bude víkendové vstupné za 1550 korun. V případě, že potřebujete nocleh, organizátoři ho zajistí za 50 korun na noc, ale je třeba svůj vlastní spacák.

 

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama