reklama

Jaký dárek k Mezinárodnímu dni žen? Máme tipy

Čím potěšit vaši manželku nebo matku na Mezinárodní den žen? Přinášíme vám několik zajímavých tipů

Foto: Profimedia.cz

Čím obdarovat partnerku nebo maminku k blížícímu se Mezinárodnímu dni žen, který se slaví 8. března?

Přinášíme vám několik zajímavých tipů na dárky, které určitě potěší každou ženu.

Dopřejte jí den plný relaxace!

Celodenní wellness relax potěší všechny ženy. Zkrášlování „od hlavy až k patě" začne aromatickou masáží v délce 45 minut. Procedura pokračuje pedikúrou a manikúrou. Poté přijde řada pleť. Pečovat se o ni bude expresním faceliftingem, který pokožku zjemní. Současně dojde i na ionoforézu - ta pleť hluboce vyživí. Závěrem přijde na řadu péče o vaše vlasy, která obsahuje mytí, regeneraci, střih, foukanou a závěrečný styling. Dárek vás díky výhodnému voucheru přijde jen na 999 korun. Kupon je třeba uplatnit do 30. června 2012 v Praze.

Masáž je jistota

Kupte jí masáž lávovými kameny. Je to velmi příjemná a uvolňující záležitost. Masíruje se přímo nahřátými lávovými kameny, které během procedury uvolňují teplo a jejich zvláštní vibrace pozitivně ovlivňuje energetické dráhy v těle. Zažijete pocit naprostého uvolnění a harmonie, úlevy a relaxace, zcela zapomenete na okolní svět a všední starosti kolem sebe. Voucher pořídíte za 299 korun. Poukaz platí od 25. března do 31. prosince 2012 v Praze.

Trendy šála potěší

Jelikož zima ještě nekončí a drží vládu pevně ve svých rukou, nikdo nemůže pohrdnout doplňkem, který nejenže zahřeje, ale především dokonale podtrhne image. Kvalitní pletená vlněná šála se bude velmi dobře vyjímat i s lehčím kabátkem či bundou. Šála je dostupná v několika barevných variantách. Můžete ji vyzvednout v centru Prahy nebo si ji nechat zaslat poštou. Poukaz na ni stojí 199 korun a je potřeba jej uplatit do 15. května 2012.

Elegantní pouzdro na doklady

Každá žena ocení šik pouzdro na kreditky a doklady. Vaše partnerka už nebude muset lovit všechny možné v peněžence. Tato perfektní vychytávka pomůže vše zorganizovat. Kovový mini kufříček v zářivé červené barvě udělá z každé ženy elegantní lady. Pouzdro má sedm přihrádek a do každé se vejde čtyři až pět karet. Stojí 294 korun.

Bittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama