reklama

Kam vyrazit na Valentýna? Na romantický pobyt

Romantické pobyty na Valentýna se slevou? Amplion nabízí řadu voucherů na wellness víkendy

Foto: infinitdarky.cz

Valentýn podle vašich představ? Wellness, masáže, zábaly a jiné procedury si můžeme vychutnat díky slevových voucherům. Romantické víkendy pro dva za poloviční cenu.

Zimní relaxace pro dva - hotel Tommy

Víkendový pobyt pro dva na Kladském pomezí za tři tisíce korun. Tři dny dobrého jídla, masáží, relaxace v bazénu a vířivce. Nově zrekonstruovaný wellness hotel Tommy přivítá své návštěvníky v zasněžené krajině. V ceně je ubytování na dvě noci, snídaně formou teplého a studeného bufetu a romantická čtyřchodová večeře pro dvě osoby.

Tělo si zájemci uvolní díky vstupům do bazénu, jedné koupeli ve vířivé vaně pro dva nebo částečné aroma masáži pro dvě osoby. Pokud se ubytování zarezervuje od neděle nebo pondělí, získává návštěvník automaticky jednu noc se snídaní pro dva zcela zdarma. Voucher platí od 1. 2. 2012 do 30. 4. 2012.

Jarní pohoda v jižních Čechách

Pro milovníky cyklistiky a relaxace je tu voucher za dva tisíce pět set devadesát korun v penzionu Relax Martina. Za poloviční cenu si můžeme užít hodinu finské sauny, hodinu ve vířivce a neomezený vstup do zastřešeného bazénu. V ceně je ubytování na tři dny pro dva v apartmánech s vlastní kuchyní, koupelnou a WC. 

V padesátiprocentní slevě je zahrnutá polopenze. Večeře se skládají z polévky, hlavního jídla a nápoje. Platnost poukazu je od 20. 2. 2012 do 31. 12. 2012. Voucher není možné uplatnit od 1. 7. do 31. 8. 2012.

Relaxační pobyt pro dva v Havlíčkově Brodu

Masáž, láhev sektu, drink na uvítanou a vířivka za dva tisíce korun. Hotel Brixen nabízí wellness pobyt pro dva s polopenzí s padesáti čtyř procentní slevou. Po příjezdu dostane pár drink na uvítanou a láhev sektu. Cena zahrnuje tři dny a dvě noci pro dva včetně snídaně a večeře. Součástí pobytu je šedesát minut uvolňovací masáže a hodina pro dva v relax centru, kde je možné si  vyzkoušet vířivku, saunu nebo bazén. Voucher platí od 12. 1. 2012 do 30. 4. 2012.

 

Prokop: Lidí, kteří nechtějí žádná opatření, je málo. Roušky jich odmítá pár procent | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama