reklama

Předsevzetí si na přelomu roku dává třetina Čechů

Silvestr se blíží. Jaké si dát novoroční předsevzetí, abychom je hned první den neporušili? Buďme skromní

Novoroční předsevzetí si dává pravidelně celá třetina Čechů. Jaké sliby si dáváme na Silvestra? Většina populace chce udělat něco pro své zdraví, necelá polovina lidí si dává konkrétní cíl - zhubnout. Dalším v pořadí bylo zlepšení mezilidských vztahů, úspěch v práci a vzdělávání. Silvestr se blíží. Jaké si dát předsevzetí, abychom je hned na Nový rok 2012 neporušili? Buďme realisté.

Centrum Chodov a Centrum Černý most se rozhodly, že inspirují své zákazníky k předsevzetí, které půjde snadno dodržet. K novoročnímu hubnutí patří pravidelný pohyb. Zumba je ideálním začátkem. Zajít na ni mohou zájemci do fitness BBC na Chodově. Holmes Palase nabízí programy LesMills. Jednotlivé programy se inspirují pilates, jógou nebo tai-chi. Tipem pro hezčí postavu může být fritéza na jednu lžičku oleje nebo produkty proti celulitidě značky YvesRocher.

Úspěšné zaměstnání souvisí s vhodným šatníkem. Pro případnou obměnu můžeme navštívit s.Oliver. Pánové si vyberou správný oblek nebo košili v obchodě Blažek. Sportovnější nabídka je k dostání u společnosti Gant. Nezapomínejme na doplňky v podobě vhodných bot z H&M nebo padnoucí kabelky od OILILY.

Proč nepřizpůsobit vánoční nákupy novoročnímu předsevzetí? Obchodní Centrum Chodov a Černý most nabízejí svým zákazníkům široký sortiment, který jim možná pomůže vykročit do nového roku a mít silnou vůli vydržet nějaký ten slib.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama