reklama

Dárky

Slavíte s manželem výročí, syn má narozeniny, dcera svátek, vaše kamarádka se vdává nebo přítel promuje? Nevíte, čím je obdarovat? Nechte se inspirovat!

Dámy jistě ocení luxusní parfém, pány potěší kvalitní víno, lekce létání nebo i nová sekačka. Vyhněte se klišé jako jsou kravaty či bonboniéry, využijte svou nápaditost a obdarovného překvapte! Kupte mu elegantní spodní prádlo, sportovní sluneční brýle nebo ho překvapte piknikem u vás na zahradě.

Vaše ratolesti potěší nejrůznější hračky, ale i nový film na DVD, který můžete zhlédnout na vaši 3D televizi, aniž byste museli do kina.

Překvapte kamarádku a darujte ji extravagantní boty nebo poukaz do salónu krásy nebo jí pořiďte esenciální olej na vlasy.

Novomanželé mohou ocenit kvalitní domácí spotřebič nebo originální vůně do bytu.

Inspiraci také naleznete v různých e-shopech. Někdy však stačí o oslavenci chvíli popřemýšlet a jistě vás něco zajímavého napadne! Ale znáte to - květiny potěší snad každého.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama