reklama

Zažijte luxusní Vánoce a Silvestr na horách

Nabízíme několik tipů, jak strávit Vánoce a Silvestr v luxusu na horách

hotel Grund Resort
hotel Grund Resort | Foto: Aspen.pr

Napadlo vás někdy sbalit na Vánoce sebe i partnera či partnerku, vyrazit z ruchu velkoměsta a strávit svátky v přírodě? V luxusu, mimo dosah nákupního šílenství, bez jakýchkoliv starostí se štědrovečerní večeří či předvánočním úklidem? Zkuste to letos jinak: jeďte do čtyřhvězdičkového designového hotelu Grund Resort Golf&Ski, který nabízí kouzelnou atmosférou. Kromě hezkých zážitků si zde budete moci dopřát potěšení i pro své smysly - výborné jídlo, masáže a zasněžená krajina - to je kombinace, která k dokonalým Vánocům prostě patří.

Co vás v Grund Resortu na Vánoce čeká?

Kromě welcome drinku a ubytování v luxusním dvoulůžkovém pokoji, kam vám donesou výtečné čokoládové pralinky, je pro oba  připravena aroma masáž, ale také volný vstup do wellness zóny, kde vás rozehřeje sauna či vířivka, kondici můžete utužit v bazénu s protiproudem. A až vám vyhládne? Bohaté hotelové snídaně a kuchařské umění šéfkuchaře Jiřího Středy vás budou provázet po celou dobu pobytu, gurmánským zážitkem pak bude vánoční raut. Dovolenou pro dvě osoby pořídíte za 13 500 korun.

Silvestr na horách

Strávili jste Štědrý den doma, ale na Silvestra si chcete vyrazit a užít si něco mimořádného? Vydejte se do Krkonoš. Welcome drink vás nemine ani tentokrát, stejně tak luxusní zázemí designového dvoulůžkového pokoje na celé čtyři noci. Ani na silvestrovském pobytu vás nenechají hladovět, ba co víc, ochutnáte to nejlepší z umění Jiřího Středy v jeho "silvestrovském menu". Pro nadšené čekatele je připraven inteligentní silvestrovský program, který rozhodně nehledá inspiraci v televizních estrádách. Čeká vás i ohňostroj. Kdyby vás však přepadla novoroční "společenská únava", není lepšího léku než procházka na blízkou Černou horu s následnou aroma masáží pro dva. Dovolená pro dvě osoby stojí 20 450 korun.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama