reklama

Ride on time aneb SaSaZu láká na Silvestra

Ride on time aneb Oslavte Silvestra v SaSaZu

Kde strávit silvestr? Klub SaSaZu chystá přivítání roku 2012 ve stylu hudebního stroje času. Silvestrovská jízda návštěvníky protáhne nejdůležitějšími hudebními momenty uplynulého století a nechá je nahlédnout do budoucnosti.

Resident SaSaZu, DJ Tony M, se postará o ve svém electro-swingovém setu o atmosféru jako v americkém Cotton Clubu dvacátých až padesátých let. Pop, soul, disco a rock šedesátých a sedmdesátých let namíchá DJ P*L*N*M*N.
DJ Neo připomene extravaganci let osmdesátých, rakouský DJ Philipp Straub je zase expertem na taneční hudbu poslední doby. Jako zlatý hřeb na Silvestrovské show vystoupí německá hvězda taneční scény DJ Moguai s hudbou budoucnosti. Na závěr se představí špička švédské elektro scény DJ Mikael Weermets.

Chybět samozřejmě nebudou sexy tanečnice, světelná show, LED projekce a skvělá zvuková technika.

Show začne v devět hodin večer. V síti Ticketpro je omezený počet čtyř set vstupenek za 550 korun. Po vyprodání bude vstupné v předprodeji za 990 korun. V předprodeji bude též limitovaný počet VIP All Inclusive vstupenek za 2800 korun nabízejících neomezenou konzumaci všech prémiových drinků a luxusního sektu Moët & Chandon.

Blažek: Přišli jsme o 250 milionů, nikdo smoking nepotřebuje. Pro záchranu udělám vše | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama