reklama

Jak zvládnout těžké období - psychoterapeutka online

Máte problémy? Osobní terapeutka Pavla Štěpničková vám je pomůže řešit a nacházet v životě radost a krásu. Na radu se ptejte online!

Foto: Profimedia.cz

Konec roku patří k nejsložitějším obdobím nejen pro nával práce, ale i pro emoční vypětí, které pro mnoho lidí představují vánoční svátky a příchod nového roku. Máte problémy i vy? Ptejte se online psychoterapeutky Pavly Štěpničkové!

Na světě snad není žádný člověk, kterého by nic netrápilo. Někomu se nedaří navázat stabilní partnerský vztah, jiný nedokáže překonat obavy z vystoupení na veřejnosti, dalšímu se nedaří zvládnout cizí jazyk. 

Ptejte se online!

Pokud zabřednete do problémů hlouběji, pak jistě oceníte dobrou radu, jak složitou situaci zvládnout.

Jak se naučit řešit krizové situace, konflikty v práci nebo osobním životě a jak právě nyní zvládat předvánoční stres... To všechno mohou být úkoly, na které sami nestačíme. Osobní terapeutka Pavla Štěpničková pomáhá svým klientům tyto problémy řešit a nacházet v životě radost a krásu.

Psychoterapeutka Pavla Štěpničková  bude hostem naší redakce v úterý 6. prosince. Asi v 11 hodin začne odpovídat na vaše dotazy, které můžete začít posílat už nyní.

Naše odbornice

Pavla Štěpničková jako jedna z mála psychoterapeutů dokáže klientům nabídnout racionální psychoterapii propojenou s tradičními spirituálními přístupy.

Kromě terapeutického výcviku zaměřeného na klienta  absolvovala i tříletý nástavbový program šamanských technik ve Švýcarsku vedený Sandrou Ingerman.

Ve své terapeutické praxi, která se zabývá zejména vyrovnáváním  pravé a levé mozkové hemisféry, používá vlastní relaxační metodu.

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama