reklama

Centrum Chodov nabízí služby vizážistů a stylistů

Češi se stále více zajímají o služby stylistů a vizážistů

Žena se dívá do výkladní skříně v obchodní pasáži v centru Atén. Řecká ekonomika v letošním roce poklesne o více než 4,5 procenta.
Žena se dívá do výkladní skříně v obchodní pasáži v centru Atén. Řecká ekonomika v letošním roce poklesne o více než 4,5 procenta. | Foto: Reuters

V posledních dvou letech roste zájem Čechů o to, jak vypadají a jak se oblékají. Zároveň stoupá poptávka po službách profesionálních vizážistek a stylistek. Většinou si ale jejich služby nemohou dovolit. Proto centrum Chodov nabízí od listopadu možnost bezplatné konzultace a nakupování s odborníky v oblasti módy a kosmetiky.
Stylistka Zuzana Veselá je toho názoru, že by se Češi potřebovali naučit kupovat dobře padnoucí oblečení správné velikosti i délky, a také se lépe orientovat v nabídkách obchodů.
Akce v centru Chodov bude probíhat každý víkend v čase od dvanácti do osmnácti hodin, od 12. prosince pak také ve všední dny, kdy nákupní guru poradí i s výběrem vánočních dárků. Cílem akce je naučit zákazníky chápat trendy a lépe se o sebe starat.
Zákazník se může přijít náhodně podívat nebo si objednat konzultaci na určitý termín. Vstupní konzultace trvá minimálně čtvrt hodiny, v případě společné návštěvy obchodů i hodinu.
„Hitem sezóny jaro/léto bude styl Hippies. Důraz klade především na detail, výrazné prvky a barevné doplňky. Síla květů je opět tu a s nimi i stylové zvony, nápadité klobouky a nohavice s vysokým střihem," uvádí Monika Poláková, Asistant of Marketing Coordinator s. Oliver.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama