reklama

Nové masážní mléko proti celulitidě. Co slibuje?

Nové masážní mléko Rekongem Anti Cellulite slibuje učinný boj s celulitidou

Nové masážní mléko Anti Cellulite od značky Rekongem slibuje účinný boj s celulitidou. Hlavní účinnou látkou gelové emulze je výtažek z paprikových plodů, které při masáži pokožku prokrvují a silně prohřívají, čímž zvyšuje látkovou výměnu a podporuje odbourávání tukových buněk a odvádění přebytečné vody z tkání.

Díky tomu se má zvýšit pružnost pokožky a celulitida vyhladit. Masážní prostředek se dle výrobce velmi dobře roztírá a vstřebává - působí tak lépe na hlubší vrstvy pokožky. Hřejivá funkce je zesílena vhodným množstvím methylsalicylátu, který svým obsahem zlepšuje též kloubní pohyblivost, uvolnění křečí a svalové ztuhlosti a zrychlí odstranění únavy.

Použití

Mléko naneseme v přiměřeném množství na postižená místa (boky, stehna, zadeček a bříško) a pomocí krouživých pohybů intenzivně vmasírujeme do pokožky. V masáži pokračujeme až do prokrvení a lehkého zčervenání pokožky. Pro zvýšení účinnosti kúry, výrobce doporučuje po masáži postižené partie těla procvičit nebo masírovaná místa přikrýt fólií a nechat působit. Doba působení je pro každého individuální. Mléko můžeme aplikovat dvakrát až třikrát denně.

Výrobek lze koupit v e-shopech od 120 korun.

Evropské dotace půjdou na vědu a moderní technologie | Video: Petr Šoukal
reklama
reklama
reklama