reklama

Maminky, cvičte doma! Trenérka přijde za vámi!

Nestíháte posilovnu? Trenérka přijde za vámi až domů! Nemáte kam dát dítě? Postarají se o něj přímo ve fitness! Máte pocit, že se nedoplatíte? Tak zlé to není...

Foto: Isifa/Thinkstock

Nestíháte posilovnu? Trenérka přijde za vámi až domů! Nemáte kam dát dítě? Postarají se o něj přímo ve fitness! Máte pocit, že se nedoplatíte? Tak zlé to není...

Každá máma malého dítěte to dobře zná: Fakt už by potřebovala začít cvičit, bez toho prostě bříško nezpevní a tělo nezhubne! Ale kdy? Než se sbalí, dorazí do posilovny, odcvičí a zase se stihne vrátit, je dopoledne pryč. To by musela mít chůvu! A na to, aby se trápila sama doma, nemá dostatek vůle. Řešení pro ni však existuje - už dnes ho nabízejí některá fitness studia, ale také soukromí fitness trenéři.

Sobota v pohybu s Hankou Kynychovou

Přesvědčit se o tom a užít si pohybu pod dohledem zkušených trenérů můžete třeba ve fitness Hanky Kynychové tuto sobotu odpoledne. Vyzkoušet si můžete bodystyling, bosu, step, břišní pekáč, TRX nebo H.E.A.T., zatímco se o vaše dítě postarají přímo na místě.

V ceně 250 Kč jsou zahrnuty tři cvičební lekce, doprovodný program a malý dárek. Pozor, vzhledem k velkému zájmu a omezené kapacitě sálů je třeba si akci předem závazně rezervovat! Více informací najdete na webu kynychova-fitness.cz.

Cvičte, kde se dá - klidně i doma!

Nemáte čas chodit do tělocvičny? Můžete cvičit dvakrát týdně rovnou u vás doma pod dohledem osobní trenérky fitness Ivety Kubicové. "Jako správná žena se zajímám o zdravý životní styl, který zahrnuje pravidelné cvičení, dobrý odpočinek i správnou životosprávu. Moje služby zahrnují sestavení tréninkového plánu, upravení jídelníčku a samotné cvičení, kdy se naučíte dobře provádět cviky, správné držení těla a dýchání. Můj individuální a profesionální přístup je založen na oboustranné spolupráci a následné kontrole dodržování dohodnutých pravidel," nabízí Iveta a dodává: "V každém věku se sebou můžete začít něco dělat. Důležité je mít odhodlání a jasný cíl. A v tom všem vám pomůžu." Za hodinu cvičení s Ivetou zaplatíte 490 Kč, při předplacení 10 lekcí o 100 Kč méně.

Po porodu do formy!

Máte malé miminko? Do fitness se nedostanete a doma si chcete zachovat soukromí? Potom nezbývá než zatnout zuby a cvičit sama! Pomohou vám v tom naše rady, jak se dostat po porodu do formy.

S jednoduchým cvičením můžete začít hned první den po porodu - jde o dechová cvičení a prokrvení dolních končetin. Přibližně pátý den po návratu z porodnice už můžete zkusit i některé další cviky: protažení prsních svalů a uvolnění svalů na zadní straně krku, posílení břišních (včetně těch hluboko uložených),  mezilopatkových, hýžďových, stehenních svalů a svalů v oblasti páteře. Ale pozor - nic nepřehánějte! Vždy naslouchejte svému tělu, které si samo řekne, kdy má dost.

Zacvičit si můžete i podle videa pro maminky po šestinedělí:

zdroj: kynychova-fitness.cz., spravnazena.cz, Fithall.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nehody batolat: Dítě řve hrůzou, tatínek vesele natáčí!

Kameňáky o dětech: Drsné, neseriózní, ale vtipné!

Zjistěte, která jídla vám škodí nejvíc!

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama