reklama

Zhubněte pouhým chozením s programem H.E.A.T.

Kdo by odolával všem těm dobrotám na vánočním stole, když si ostatní dopřávají? Trochu toho, trochu toho a z vysokého čísla na váze je novoroční deprese. Zhubněte tím nejpřirozenějším a nejjednodušším způsobem - chůzí.

Foto: heatprogram.cz

Zkoušeli jste mnoho diet a tzv. jojo efekt se vždycky dostavil? Takže už asi víte, že hubnout se dá hlavně a především pohybem. Jenže... vás bolí kolena nebo nemáte kde běhat? Tak proč nehubnete tím nejpřirozenějším a nejjednodušším způsobem - chůzí.

Skoncujte s výmluvami, že venku je námraza, prší a přijďte si vyzkoušet skupinový horský výstup na mechanickém pásu, který využívá cvičení H.E.A.T. Program. Nemusíte se bát, že nebudete stačit. Tempo a náročnost si každý volí sám, ale na vrchol dojdou všichni společně.

Jak to funguje?

Cvičení probíhá na mechanickém pásu MaxerRunner, který musíte rozšlapat. Během 10 minut se tělo zahřeje na zhruba 80 % výkon, při kterém dochází k největšímu spalování tuků. Po 45 minutách cvičení, což je nejčastěji doporučovaná délka jedné lekce, spálíte v průměru 500 až 700 kcal. Cvičíte pilates? Jestli ano, tak za stejnou dobu spálíte jen 250 až 280 kcal. A po hodině tance necelých 500 kcal.

Narovnejte se a zhubnete

Vzpřímené držení těla není jen otázka estetiky, ale je také zdravotně důležité pro zdraví našeho těla. H.E.A.T. Program je aerobním cvičením, při kterém se dbá na správné používání takzvaných vnitřních svalů, díky tomu hubnete a tvaruje svou postavu rychleji. Kromě toho vám posilování těchto svalů pomůže zbavit se bolesti kyčlí a zad.

Cvičte a relaxujte

Zakladateli  jsou Italové Max Grossi a Marika Moretti, kteří H.E.A.T. Program vytvořili kombinací prvků trekkingu, walkingu a jógy. Toto spojení technik umožňuje kompletní činnost celého těla a má dobrý vliv na celý kardiovaskulární systém. Jóga navíc pomáhá dosáhnout psychického uvolnění, ke kterému přispívá i hudba, na kterou cvičení probíhá.

Kde si můžete zacvičit a za kolik

Při jednorázovém vstupu zhruba 100 až 140 Kč. V případě, že máte permanentku, jsou náklady samozřejmě ještě nižší. Svoje fitcentrum, kde si H.E.A.T program můžete zacvičit, najdete na adrese www.heatprogram.cz.

"Utajené" a překrásné místo na Pražském hradě. Je škoda, že o něm spousta lidí neví | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama