reklama

Nehody batolat: Dítě řve hrůzou, tatínek vesele natáčí!

Někdy je prcek prostě k popukání: Metelí si to po čtyřech jako lasička - a najednou prásk! Přehlédl překážku. Hrabe všemi čtyřmi do vzduchu a jeho nechápavý výraz je zábavný - do chvíle, než dítě nabere k ukřivděnému pláči. Kde končí zábava a začíná bezohlednost? O tom můžete diskutovat pod článkem, až zhlédnete naše videa z youtube!

Foto: Isifa/Thinkstock

Někdy je prcek prostě k popukání: Metelí si to po čtyřech jako lasička - a najednou prásk! Přehlédl překážku. Hrabe všemi čtyřmi do vzduchu a jeho nechápavý výraz je zábavný - do chvíle, než dítě nabere k ukřivděnému pláči.

Rozumní rodiče v ten moment pouští leknutím kameru a spěchají zachránit, co se dá. Ti pomalejší v uvažování se smějí a natáčejí svého potomka v nesnázích vesele dál. A ještě se videem pochlubí. Však ono se mu bebíčko zahojí, než se ožení...

Kam až zajít při tvorbě rodinných sekvencí? Co z toho publikovat na veřejnosti? Kde končí veselá zábava a začíná obyčejná lidská hloupost? Co na video natáčet, a co už patří do soukromí? O tom můžete diskutovat pod článkem, až zhlédnete naše videa!

Smrkání za všechny peníze

"Můj pětiletý syn Emerson si pořád není jistý: Co si myslet o tom, kdy si čistím nos? Někdy se bojí a někdy se může rozsypat smíchy," komentuje pobavená maminka následující snímek. Mrňous, který neví, jestli se má při podivných zvucích děsit nebo bavit, je prostě roztomilý. Posuďte sami...

Když táta odhazuje kameru

Dvouletý capart si hraje na schodech. Co se dál stane, je naprosto logické a stačí na to jen chvilka. Pohled nahoru na mámu do kamery, malé zaváhání - a pád týlem pozadu na podlahu. Možná se nic nestalo. Možná došlo k poranění lebky, které skočí lehkou mozkovou dysfunkcí. Přitom bylo vše úplně zbytečné - vy byste přece nenechali dítě, aby si hrálo na schodech!

A další batole, tentokrát na pláži. Slunečný den a pohoda, vlnky olizují sedícího prcka. Pak nečekaně přijde jedna větší. Vlastně docela velká vlna. A dítě mizí pod slanou vodou hlavou dolů, jen nožička kouká. Není divu, že táta odhazuje kameru a spěchá na pomoc!

Smát se, nebo zachraňovat?

No a někdy vážně nevíte, jestli se dřív smát či plakat, zachraňovat, nebo točit dál...  "Zapomeňte na kameru a zachraňujte," radí pražská psycholožka Vlasta Svobodová. "Možná si utíráte slzy smíchu a je vám jasné, že o nic nejde, ale vaše děťátko má zcela jiné pocity. Něco ho bolí, je vylekané, dezorientované. V takové chvíli potřebuje jedinou věc - mámu. Hřejivou jistotu její náruče, ve které zmizí všechny bolístky a pochyby. Dopřejte mu ji."

zdroj: youtube.com

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Dvouletý král samby: Nosí plínky, ale tančí jako bůh!

David, chlapec z bubliny: Život strašnější než smrt!

Největší módní trapasy celebrit: Špína, díry, koláče...

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama