reklama

Chcete pevný zadek? Džíny místo posilovny

Džíny, které se nyní dostávají na trh potěší i ženy, které jsou nešťastné z tvaru svého pozadí, případně z toho, že vlastně žádný zadeček nemají. A muži, jak známo, kulaté a pevné zadky milují...

Foto: Žena

Džíny, které se nyní dostávají na trh potěší i ženy, které jsou nešťastné z tvaru svého pozadí, případně z toho, že vlastně žádný zadeček nemají. A muži, jak známo, kulaté a pevné zadky milují...

Džíny s efektem push-up nejsou žádnou novinkou, vyrábějí se už pár let, prodává je například Fornarina, Salsa, Zara či Mango. Vyrábějí se z pevné látky, která dokáže ochablé svalstvo pěkně nadzvednout, takže nikdo nepozná, že místo do posilovny kolikrát jdete raději do cukrárny. 

A nezůstalo jen u džín, značka Bellinda například vyrábí push-up punčochy, v Calzedonii zase seženete kvanta push-up legín, díky čemuž si tento módní trend mohou dovolit i ženy, které zrovna nemají postavu modelky - tedy většina z nás. 

Džíny s vycpávkou

Teď se ale na trh dostávají džíny, které vykouzlí sexy pozadí i ženám, jejichž zadeček je plochý a působí dojmem, jakoby na svém místě ani nebyl. Značka Gas se inspirovala takzvanými honzíky, které ženy v 19. století nosily pod sukní, aby zvýraznily křivky svých zadních partií. Džíny Pop-Up od této italské značky fungují podobně: prostě do jejich zadních vnitřních kapsiček vložíte dvě anatomicky tvarované vycpávky z nealergenního materiálu.

Vycpávky jsou vyrobené tak, aby byly lehké, prodyšné, působily přirozeně a samozřejmě nebyly vidět. Samozřejmostí je pak materiál džínů, který opticky zeštíhlí boky a stehna.

Džíny v Gasu jsou zkrátka revoluční. Už v minulosti tu totiž vznikly tepelně spojované džíny, které nemají žádné švy, a vyrobili tu dokonce i oboustranné džíny. 

Čtěte také: Džíny pro každou postavu. Letos je seženete snadněji

Ovšem ani jiné značky nezůstávají pozadu a vymýšlejí, jak nejoblíbenější kalhoty světa vylepšit. Značka WeSC například vyrobila džíny ze speciálního japonského denimu, kterému se říká Raw Denim, z něhož si každý může vytvořit svůj vlastní originál. Je totiž nabarvený přírodní indigo barvou bez jakéhokoli seprání - to čeká až na vás.

Džíny nějakou dobu zcela běžně používejte. Budou se krčit, když si v nich budete sedat, trochu delší nohavice zůstanou nahromaděné u kotníků, v pravé kapse zůstane "obtisknutý" váš mobil... To vše uvidíte, jakmile džíny poprvé vyperete: Džíny namočíte do studené vody se solí a po dvou hodinách je obrátíte na rub a vložíte do pračky na krátký studený program a bez pracího prášku.

Při dodržení tohoto specifického postupu docílíte lehkého zesvětlení džín a na povrch vylezou kromě struktury tkaní i vámi nejvíce namáhaná místa, jako přehnutí pod koleny nebo třeba obrysy knoflíků.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Letní účesy: Krásné, pohodlné i jednoduché

Barevné kalhoty i ponožky: Pánové, nebojte se módy

Tlusté děti: Vypadají odlišně - a cítí se strašně

"Ti lidé nechápou, o co jde." Filozof Kroupa varuje před ukrajinskou kapitulací | Video: Tým Spotlight
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama