reklama

Francouzská firma Promod nabízí kvalitní dámskou módu téměř čtyřicet let. Cílí zejména na skupinu mladých žen mezi 15 a 45 lety, které mají rády svěží a zároveň vkusnou kolekci z příjemného materiálu a dobře padnoucího střihu.

Historie

Módní značku Promod založila francouzská rodina, jejímž cílem bylo vytvořit kvalitní dámskou módu. Úspěšná firma byla na trh poprvé uvedena v roce 1975, od této doby expandovala do více než 52 zemí po celém světě a vlastní přibližně 1070 prodejen. V současné době značka produkuje pod vedením zkušených designérů přibližně tři tisíce modelů ročně. Kolekce oblečení, které v Promodu najdete, se hodí na klasické denní nošení, na společenskou akci, do zaměstnání nebo na oslavu. Promod dbá na firemní obsazování zaměstnanců, a proto 90 procent všech zaměstnanců (kterých je přibližně pět tisíc) tvoří ženy. Ty nejčastěji naleznete právě v prodejnách, aby zákaznicím dokázaly poradit a obsloužit je. Promod zřídl v roce 1999 internetový obchod, přes který je možné si oblečení objednat. V České republice můžete zavítat do jedné z prodejen v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a také v Pardubicích.

O značce

Oblečení a doplňky, které jsou ke každé kolekci speciálně navrženy, mají ženě dodat šarm, eleganci s cílem předávat dále francouzský módní styl. Oblečení je velice vkusně střižené, dobře padne na všechny typy postavy, a zároveň je ušito z pohodlných střihů a materiálu. Kolekce umožňuje kombinaci jednoduchého oblečení s nápadnými doplňky nebo s výraznými kousky jiného oblečení, které se hodí k celé kolekci, a působí vkusně a zajímavě.

Tato nadčasová móda je určena pro širokou věkovou skupinu žen a dívek, a to od 15 do 45 let. Značka nabízí široké spektrum triček, sukní, kalhot, šatů, košil, kabátů a módních doplňků, které je možné mezi sebou navzájem velice dobře kombinovat, a tak umožňuje každé ženě, aby si utvořila svůj vlastní styl oblékání podle svého vkusu. V tomto ohledu je značka Promod pro zákaznice velice flexibilní, nediktuje přísně kombinace oděvů, a dává zákaznicím volnou ruku při výběru. Každou sezónu přináší nové střihy a kolekce dle aktuálních trendů – nové barvy, látky, kombinace ušitých návrhů.

Klíčem k úspěchu Promod je jednoduchá, ale přitom velice podstatná strategie, se kterou přistupuje k zákazníkům: Snaží se svým zákaznicím nabídnout nejnovější módní trendy v kvalitním provedení, za rozumnou cenu, a v neposlední řadě modely navrhuje očima zákaznic tak, aby uspokojila jejich vysoké nároky. Proto je možné ve francouzském obchodě Promod nalézt jednoduché jednobarevné kalhoty a zároveň pestré a vzorované šaty či blůzku. Designéři velice rádi používají ženské vzory a módní barvy, kterými umocní přirozenost a krásu ženské siluety.

Kolekce

Každá kolekce nabízí široké spektrum oblečení od sukní, šatů, kraťasů, kalhot, blůzek, triček, mikin, svetrů, kabátů, bund, spodního prádla až po módní doplňky, tašky, kabelky, šátky, čepice, brýle, obuv a pásky. Smysl pro detail a dokonalost je v Promodu na prvním místě, a proto jsou veškeré doplňky propracované a perfektně zapadají do aktuální kolekce oblečení.

V dámské kolekci je velikost oblečení nabízena i v nestandardních rozměrech 46/48, a 34 či XS. Obuv je dostupná od velikosti 35 do velikosti 41. Zákaznice si z obuvi mohou vybrat jednoduché plátěné boty, sandály, pantofle či koženkové boty a pro náročné nabízí Promod vždy několik sezónních návrhů kožených bot. V letní sezóně poskytuje ke kompletní výbavě i plavky, bikiny a šátky. V zimním období šály, čepice, rukavice, kabáty a bundy. V nabídce jsou také kožené pásky, za velice přijatelnou cenu, v rozmanitých barvách a tvarech, které jsou navrženy tak, aby výrazně doplňovaly méně nápadné jednobarevné šaty či sukně. Jednoduché kožené pásky, které jsou v každé sezóně v nabídce, se perfektně hodí ke společenským kalhotám. Tašky jsou v kolekci nejčastěji zhotoveny z plátna či kůže v malé nebo střední velikosti.

Pánská kolekce je skromnější než kolekce pro dámy. Přece jen není v nabídce od prvopočátku a převážnou klientelu této značky tvoří ženy. Proto je pozornost soustředěna spíše na ně. Oblečení pro muže je vhodné na procházku, do zaměstnání nebo na méně formální společenskou akci. Velikosti, ze kterých si mohou zákazníci vybrat, se pohybují od čísla 36 do 48. Promod pro muže nabízí z kolekce veškeré oblečení, tj. kalhoty, kraťasy, košile, trika, svetry, bundy a také doplňky, spodní prádlo, tašky, pásky a brýle. Dostupnost obchodu s nabídkou pánské kolekce si předem raději zjistěte na webových stránkách společnosti.

Související články

reklama
reklama
reklama