reklama

New Yorker

Je mladá, trendy, originální a nápaditá. Má dokonalý přehled o posledních módních hitech. Vždy je in. Taková je značka New Yorker. Možná je tak trochu jako ty...

O značce New Yorker

Nezaměnitelné červené logo New Yorker se zvýrazněným Y v současnosti zdobí bezmála tisícovku módních obchodů v téměř čtyřiceti zemích světa. Česká republika samozřejmě nemůže chybět.

New Yorker je symbolem originální mladistvé módy. Představuje široce populární obchody se stylovým oblečením pro mladé, které vždy reflektuje žhavé módní trendy a aktuální hity. Značka New Yorker však náleží pouze k obchodům. Uvnitř těchto obchodů lze najít samostatné značky oblečení a kolekcí, především Fishbone, Amisu, Smog nebo Censored.

Je to právě maximální důraz na poslední trendy módy, také kapka drzosti a mladistvý elán, který stojí za úspěchem původně německé společnosti. Ta dnes patří k nejvýznamnějším oděvním značkám Evropy a světa. Její obchody měsíčně obslouží více než čtyři miliony nadšených zákazníků. Jsi mezi nimi?

Historie obchodu

První obchod New Yorker, zaměřený především na džínovou módu, otevřel dveře svým zákazníkům v roce 1971. Bylo to v severoněmeckém městě Flensburg. Během sedmdesátých a osmdesátých let získal New Yorker svým trendy oblečením a progresivním přístupem výsadní postavení na německém trhu, aby se začal úspěšně prosazovat i v dalších částech evropského kontinentu.

V České republice se první obchod New Yorker objevil v roce 1998 v Brně, zdaleka však nezůstalo u jediného. V současnosti můžeme v Česku navštívit dvacítku obchodů umístěných po celé republice. Najdeme je v nejvýznamnějších metropolích, na nejfrekventovanějších místech a v těch nejatraktivnějších obchodních lokalitách.

Vedle džínové módy dnes obchody New Yorker nabízejí také streetwear a sportovní oblečení. Nechybějí všechny aktuální prvky současné módy včetně módních doplňků. To vše s energizující atmosférou, povzbudivou hudbou a usměvavými prodavači.

Oblečení v New Yorkeru

New Yorker je především obchodem pro teenagery a mladé. Nabízí zejména mladou nápaditou módu, originální džíny, sportovní oblečení a streetwear. Široká paleta oblečení je obklopena také pestrou škálou módních doplňků, jako jsou šátky, šály, čepice, také šperky, sluneční brýle apod. Celkovou nabídku dotváří také stylové spodní prádlo.

Značky oblečení v New Yorkeru:

- Fishbone - dámská i pánská móda plná mladistvého vzrušení, sexy střihů, originálních motivů a hravosti
- Fishbone Sister - svěží móda pro volný čas, pohodlná i trendy
- Amisu - především dámské oblečení, zářící ženskostí, nadčasovým stylem a kapkou elegance
- Smog - sofistikovaná značka dámského i pánského oblečení s extravagantními prvky
- Censored - neotřelé spodní prádlo a plavky

New Yorker se silně orientuje na módní akcenty, kterým se neustále přizpůsobuje. Aktuální kolekce odrážejí také roční období, zpravidla jsou připravovány jarní, letní, podzimní a letní kolekce. Samozřejmostí jsou i sezónní výprodeje a akční slevy. Kdo by neměl rád slevy?

New Yorker mladým nabízí skutečnou módu - pro běžné nošení i pro volný čas, představuje oblečení pro všechny aktivity, které teenageři a mladí lidé s oblibou provozují. Kvalitu přitom snoubí s rozumnou cenou. Ještě zajímavější jsou pak i slevy, které se v obchodě čas od času objevují. Oblečení New Yorker je tak dostupné všem, kteří chtějí být in.

Jaký má New Yorker styl?

- Svěží, mladistvý a nápaditý.
- Oblečení dle světových módních trendů. Především mladá móda pro teenagery a mladé do 40 let, do města, na denní nošení, na párty i pro volný čas.
- Móda pro každou příležitost.
- Sezónní kolekce dle ročních období.
- Důraz na streetwear a sportovní oblečení, legendární trička s potiskem, sexy kousky pro mladé dračice.
- Pestrá paleta oblíbených džínů a všeho, co k nim patří – mikiny, trička, tílka i svetry, bundy, kabáty, také sukně, šaty a mnoho dalšího.
- Dámská i pánská móda, módní doplňky, spodní prádlo i plavky.
- Oblíbené značky Fishbone, Amisu, Smog a Censored.
- Kvalita za dostupné ceny, navíc i lákavé výprodeje a slevy.

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama