reklama
 

Značka Replay se specializuje na výrobu džínů, které vynikají mezi konkurenty svou kvalitou, pohodlností a originálním střihem. V posledních letech značka rozšířila sortiment o košile, kraťasy, trika, šaty, parfémy, sluneční brýle, spodní prádlo a boty.

Historie

V roce 1978 v Itálii založil Claudio Buziol značku Replay, která sklidila krátce po své existenci velké ovace. V roce 1981 značka rozšířila síť prodejen a v roce 1987 expandovala za hranice Itálie a vstoupila na mezinárodní scénu. Na počátku devadesátých let se výrazně začala rozšiřovat síť prodejen do celého světa a vrchol rozrůstání se značky byl dosažen v roce 1995.
Díky velkému zájmu zákazníků a oblíbenosti začala rychle rozšiřovat svůj sortiment a v roce 2001 uvedla na trh obuv. Přišly na řadu košile, šaty, bundy, kraťasy, trika, parfémy a brýle. Vylepšení materiálu představila v roce 2009 díky nové kolekci džínů, kdy na trh uvedla revoluční kolekci Replay Col Lectors, která se od jiných odlišovala tím, že měla vysoce odolný a kvalitní materiál, který byl speciálně upraven na velice hrubé zacházení.
Značka dbá v první řadě na kvalitu a zakládá si na tom, že džíny jsou sice dražší, ovšem zákazník s nimi dostává kvalitní zboží, které má zároveň i delší životnost.
Společnost má pobočky ve všech státech Evropské unie (celkem v padesáti zemích světa) a také provozuje e-shop, na kterém si zákazníci mohou pohodlně objednat zboží z domova. V dalším rozrůstání se o nové pobočky je v současné době opatrná a každý krok pečlivě zvažuje.

O značce

Módní značka se specializuje primárně na výrobu džínů, které jsou pohodlné a mají originální střih, jenž dobře padne. Kalhoty jsou vyrobeny z kvalitní a odolné džínoviny, a proto si získaly ihned úspěch. Dále se specializuje na výrobu kožených bund, které navozují dojem džínového potisku, na prodej trik s potiskem, šatů, velice oblíbené jsou košile, kšiltovky a v neposlední řadě také boty. Hlavní premisou značky je pohodlné oblečení, které se hodí pro každodenní nošení - tedy zejména oblečení pro volný čas. Není tak divu, že je nejoblíbenější mezi mladší generací nebo zkrátka mezi lidmi, kteří po práci rádi vyrazí za zábavou do města či někam na vycházku.
Replay nabízí zákazníkům jednoduchou, originální a zajímavou módu, která je založena na džínovém outfitu, na jednoduchosti a originalitě. Právě proto je značka tak oblíbená. Zároveň zákazník ví, že si kupuje značkové a kvalitní oblečení, byť za vyšší cenu.

Kolekce

V současné době značka nabízí několik kolekcí, na kterých se podílí významné společnosti, návrháři a stylisté. Společnost Procter & Gamble má participaci na vůni, která je pro Replay speciálně vyrobena. Christian Bernard navrhuje šperky, spodní prádlo a plavky jsou v kolekci Arcte.
Oblečení je dostupné v klasických evropských velikostech, přičemž džíny mají své číslování nejen na velikost (co se do objemu a šířky týče), ale také na délku. Proto si zde mohou vybrat vhodné kalhoty lidé s atypickou výškou - příliš malí a také příliš vysocí zákazníci budou mít v kolekcích Replay také na výběr.
Veškerý sortiment od džínů, přes trika, mikiny, bundy až po brýle či parfémy, je rozdělen na ryze ženský (Replay používá označení ,,pro holky") a ryze mužský (,,pro kluky"). Specializuje se především na módu pro dospělé.
V kolekcích REPLAY, REPLAY&SONS, WE ARE REPLAY, RED SEAL a WHITE SEAL, které společnost nabízí, dodává trička a topy, kalhoty, mikiny, veškeré oblečení a sukně pro ženy, bundy, spodní prádlo, obuv, plážové oblečení a dokonce i brýle. V kolekci Replay PERFUME nabízí originální parfémy pro muže a ženy, které doplňují ležérní styl oblečení. V kolekci EYEWEAR si zákazník může zakoupit značkové brýle REPLAY, které se hodí k džínovému outfitu.

Související články

reklama
reklama
reklama