reklama

3 skvělé metody hubnutí, u kterých se nenadřete!

Jestli je na vašem seznamu novoročních předsevzetí také bod zhubnout, jistě uvítáte pár rad týkajících se nových a zajímavých metod na poli zeštíhlování.

Foto: Shutterstock

Jestli je na vašem seznamu novoročních předsevzetí také bod zhubnout, jistě uvítáte pár rad týkajících se nových a zajímavých metod na poli zeštíhlování.

Přístroje jako je Dream Healter nebo Vibrosauna vám mohou, za poměrně malého vypětí sil i stráveného času, dopomoci na vaší cestě k vysněné postavě.

Na portálu Amplion.cz si tyto metody můžete na vlastní kůži vyzkoušet, a to s výraznou slevou! Právě totiž odstartoval Týden novoročních předsevzetí. My vám je nyní představíme jednotlivě.

Vibrosauna

Sauna, ve které si odpočinete, zregenerujete a zároveň zhubnete? Tato novinka patří k nejmodernějším pasivním metodám udržování kondice a snižování nadváhy. Terapeutickou suchou saunu tvoří polstrované masážní lůžko, suchý horký vzduch a v oblasti hlavy a šíje vzduch ionizačním procesem zbavený všech škodlivin.

Vibrousaunu na 30 minut za pouhých 125 Kč získáte ZDE >> 

Teplo a vibrace se projeví na spalování kalorií. Za jednu lekci jich můžete spálit až 600 kalorií. To je jako byste hodinu jezdili na kole nebo hodinu a půl lyžovali! Navíc pobyt ve vibrosauně stimuluje detoxikaci celého vašeho organismu, napomáhá při poruchách spánku a snižuje vysoký krevní tlak.

Dream Healter

Další skvělý přístroj, na kterém se příliš nenadřete, a přesto cíleně tvarujete svou postavu, zejména pak problematické partie, jako jsou břicho, hýždě, stehna či paže. Díky Dream Healteru také bojujete proti celulitidě.

Speciální "houpací" účinek umožňuje nejlepší cvičení v krátkém čase (během několika minut) bez potřeby namáhavé fyzické síly.

Permanentku na 110 minut za pouhých 450 Kč zakoupíte ZDE >>

Dream Healther také:

  • snižuje cholesterol a nadměrný tělesný tuk, čímž pomáhá předcházet kardiovaskulárním onemocněním a obezitě
  • detoxikuje organismus
  • zlepšuje smysl pro rovnováhu
  • pomáhá napravit většinu problémů s páteří a chronických kloubních problémů
  • působí proti artróze a dokáže zatočit i s žilními varixy

Pokud máte málo času na cvičení, je tento přístroj ideální, protože vám stačí 10 až 15 minut 3x až 4x týdně.

VacuShape

Cvičení na VacuShape vám garantuje, že už během pouhé půlhodiny spálíte v problémových partiích (břicho, boky, hýždě a stehna) tolik, co za hodinu vypotíte v posilovnách a tělocvičnách.K dokonalému prokrvení tukové tkáně dojde díky řízenému podtlaku ve vakuové kabině, v níž se člověk hermeticky uzavřen pohybuje.

Využijte jedinečné nabídky: Permanentku na 20 lekcí s 64% slevou získáte ZDE >>

Shazování přebytečných kil a tvarování postavy už neznamená pouze hodiny úmorného cvičení v posilovnách a držení drastických diet. Pokud k pravidelnému pohybu a vyvážené stravě přidáte i zábavné a nenáročné cvičení na jednom z těchto strojů, výsledky se dostaví snáze a rychleji, než byste čekali. Držíme vám palce!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Konec přejídání: 10 tipů na detox po svátcích

Šílená fakta o lidském těle: Vagína je jako stroj!

Co se děje v těle, když přestanete kouřit

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama