reklama
 
  • Wiki
  • Hubnutí do plavek

Hubnutí do plavek je každoročním tématem už od prvních slunečních paprsků, které na nás na jaře vykouknou. Kdo by to neznal. Chceme mít krásnou postavu do plavek, minisukní a šortek.

Ve většině případů je důležité dodržovat správnou životosprávu a zaměřit cvičení na ty partie, které si myslíme, že potřebují zpevnit. Nejčastěji nás zajímá, jak zhubnout boky, jak zpevnit břicho a jaké jsou nejúčinnější cviky na zadek.

Cviky na hubnutí do plavek

Hubnutí je samozřejmě o správném stravování, ale bez cvičení to prostě nejde. Mezi neoblíbené patří hlavně cviky na břicho. Ale bohužel spolu s hýžděmi a stehny jde o nejproblémovější partie.

Podívejte se na videa, která vás povedou krok za krokem k štíhlejší a vypracovanější postavě…

Jak rychle zhubnout břicho? Tyhle cviky fungují!
Nejlepší cviky na zadek: Skoncujte s větším pozadím!
Cviky, které vás dostanou po porodu do formy.

Na cvičení nebuďte samy. Vydejte se do fitness nebo si pořiďte pomocníky, kteří vám pomohou hlídat tepovou frekvenci a usnadní formování postavy.
Tipy na vychytávky na cvičení při hubnutí do plavek si můžete prohlédnout ZDE >>

Nepodceňujte ani cvičení doma. Není nic jednoduššího než vyrazit na Nordic Walking, využít na posilování třeba naplněné pet lahve nebo můžete zkusit cvičit pomocí židle. Všechno je jen o pevné vůli a snaze a do plavek zhubnete raz dva.

Jak zhubnout?

Jak už jsme říkali, nejde to jednoduše, ale když doplníme správné cvičení kvalitní stravou, určitě rozpohybujeme náš metabolismus a přebytečné kilogramy půjdou dolů. Současným hitem je Krabičková dieta, OMG dieta, Proteinová dieta a Dukanova dieta.

Většinou stačí, když budete jíst pravidelně po malých dávkách a dodržovat pitný režim.

Knihy o hubnutí a dietách

Publikací o hubnutí a dietách je opravdu velké množství. Kdo si neví rady, jak se stravovat a jaké cvičení je pro něj vhodné, může vyzkoušet odborné knihy nebo se rovnou sejít s výživovým poradcem a trenérem.

5 knih o hubnutí, které vás budou bavit!
Dukanova dieta. Hubněte jako britská princezna Kate!
Buďte FRESH - hubněte jako v Evropě!

Související články

reklama
reklama
reklama