Ikona počasí
-- °C
-- °C
Reklama
Reklama

Herečka Eva Burešová si zatančí ve slovenské show Let´s Dance

Eva Burešová
Eva BurešováFoto: Pavel Machan, Marek Pátek, David Kundrát, Martin Hykl / CNC / Profimedia
Eva Burešová
Eva BurešováFoto: Pavel Machan, Marek Pátek, David Kundrát, Martin Hykl / CNC / Profimedia

Stejně jako u nás StarDance, i u našich východních sousedů je tato taneční soutěž velmi oblíbená. Do její slovenské verze nyní dostala pozvánku herečka Eva Burešová.

Přidejte si obsah webu Žena.cz do oblíbených na Google zprávách

Herečka Eva Burešová nebude zdaleka první českou celebritou, která si v Let´s Dance zatančí. Před ní už o přízeň poroty i publika bojovaly například Kateřina Brožová, Helena Vondráčková, Iveta Bartošová nebo Simona Krainová. A Česko mělo i mužského zástupce, když se na parket postavil Marek Vašut. 

Reklama

„Z nabídky vystupovat v takovém prestižním projektu, jako je Let’s Dance, jsem měla obrovskou radost. Těším se na to, že si pořádně zamakám a naučím se zase něco nového. Nejvíce se však těším na slovenského diváka, k němuž mám velmi blízko i proto, že moje maminka a velká část rodiny je ze Slovenska, a tak jsme všichni rádi, že budu opět trávit čas v takové krásné krajině,“ prohlásila pro Markízu nadšená Burešová.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama