reklama
  • Wiki
  • Prostřeno / VIP Prostřeno

Tv Prima své diváky denně těší pořady o vaření. Jedním z nich je také Prostřeno, které startuje každý rok v polovině prázdnin. Od roku 2012 jste mohli sledovat novou verzi pořadu VIP Prostřeno, kdy se do vaření vrhly známé osobnosti. Pořad Prostřeno najdete nově i na facebooku.

Každý týden ve všední den můžete sledovat od 18:00 hodin na Prima family pořad Prostřeno.

Prostřeno recepty

Všechny recepty z pořadu Prostřeno najdete na webu iprima.cz/prostreno.

Prostřeno archiv

Nové díly Prostřeno 2013/2014 se začaly vysílat 12. srpna 2013. Prostřeno poslední díl a celý archiv najdete zdarma na play.iprima.cz

Prostřeno s novými pravdily

Další řada pořadu o vaření Prostřeno má nová pravidla. Každý soutěžící musí připravit minimálně 4 chody (dosud 3). Dále je čeká "úkol týdne", kdy každý z kuchařů dostane v den vaření speciální úkol související s přípravou jídla, se kterým si bude muset po svém poradit (např. flambování, upéct domácí chleba, připravit sushi a další). Diváci se mohou zapojit a prostřednictvím webu iprima.cz/prostreno mohou posílat své návrhy úkolů.

Dokonce i část "zábava" prošla změnami. Je zakázané používat společenské hry a herní konzole. Je nutné si vymyslet vlastní program a zvolit své rekvizity.

Pořad Prostřeno všeobecná pravidla pravidla

Celkem se za týden vystřídá 5 soutěžících, kteří si své výkony po skončení večeře obodují na stupnici od 1 do 9 (9 je maximum) Ten, kdo na konci týdne získá nejvíce bodů, vyhrává peněžní odměnu. Během večeře je hostitel povinen uskutečnit před dezertem část, která se nazývá "zábava".

VIP Prostřeno

VIP Prostřeno uvedla Prima family o prázdninách, kdy čtyři dny v týdnu vařily a soutěžily celebrity z oblasti, modelingu, herců, zpěváků, moderátorů a jiných umělců. Pro nejlepšího kuchaře byla připravená odměna v podobě zájezdů, který si výherce tahal ze tří možných.

Po velkém diváckém úspěch se Tv Prima rozhodla VIP Prostřeno na obrazovkách zanechat ve zhuštěné podobě. Pro sezónu 2012 bylo možné VIP Prostřeno sledovat v úterý a ve čtvrtek, kdy během jednoho večera shlédnete sestříhaný záznam ze dvou soutěžních večerů. V soutěži jste doposud mohli vidět v kuchyni Petra Jandu, Láďu Kerndla, Dádu Patrasovou, Evu Pilarovou, Romana Šmuclera, Mojmíra Maděriče, Marii Tomsovou, Osmany Laffitu či Roberta Vana.

<b>Recepty slavných celebrit najdete na webu stránek www.iprima.cz/prostreno</b>

To nejlepší z VIP Prostřeno

Vyzkoušejte recepty z televizního VIP Prostřeno
Inspirujte se recepty z rodinného klání VIP Prostřeno
Recepty Dády Patrasové
Recepty z VIP Prostřeno jsou tu! Vařil i Jaro Slávik
Nové recepty z pořadu VIP Prostřeno jsou tu!
VIP Prostřeno: Vyzkoušejte recept na tatarák z tuňáka
VIP Prostřeno recepty: Vaří Hanka Kynychová a Petr Kotvald
Uvařte si s moderátorkami VIP zpráv Prima TV

Poznejte španělské recepty z rukou českých celebrit!

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama