reklama

Seznamka

Uspěchaný styl života a nedostatek vhodných příležitostí se seznámit vedou s mnoha dalšími důvody ke zvyšujícímu se množství "singles". Osamělým duším je k dispozici mnoho internetových seznamek i služeb jako je například "speed dating". Pozor ale, komu důvěřujete!

Jiskření.cz

Po třech měsících testů vstoupila v srpnu 2011 do ostré verze seznamka Jiskření.cz, společnosti Centrum Holdings. Nahradila tak dříve zrušenou službu Mojerande.cz. S mottem "Pomáháme náhodě" a partnerem v podobě portálu Centrum.cz mělo Jiskření.cz v době svého ostrého startu na třicet tisíc uživatelů, do roka očekává, že jejich počet překročí sto tisíc.

Seznamka Jiskření.cz je určena takzvaným "singles" zejména ve věku mezi dvaceti a padesáti lety. Za symbolických čtyřicet korun nabízí uživateli příjemné webové rozhraní, široké možnosti nastavení ochrany soukromí, doprovodné služby jako Škola seznamování nebo Seznamovací loterie a zejména kolem jednoho milionu shlédnutí stránek za týden.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama