reklama

Ženy nemohly najít vhodného spolubydlícího. Pokoj nabídly na seznamce pro gaye

Sociální sítě oslavují tři ženy za "geniální marketing" poté, co inzerovaly volný pokoj k pronájmu na seznamovací aplikaci Grindr pro homosexuály.

Ženy hledaly spolubydlícího na seznamovací aplikaci pro homosexuály.
Ženy hledaly spolubydlícího na seznamovací aplikaci pro homosexuály. | Foto: Shutterstock

Sedmadvacetiletá Cliodhna Heffernanová se spolu se dvěma kamarádkami rozhodla založit účet na seznamovací aplikaci pro gaye. Na běžných platformách určených k nabídce a poptávce volných pokojů se jim totiž nedařilo sehnat vhodného spolubydlícího.

Trojice žen inzerovala volný pokoj s tím, že se jedná o moderní byt. Samy sebe popsaly jako společenské dvacátnice. Netradiční nabídky si pak na Grindru všiml Daniel Brown, který sdílel inzerát na Twitteru. Příspěvek se od té doby stal virálním a dívkám se nabídky jen hrnuly, píše deník The Independent.

"Tyhle ženy to někam dotáhnou," stálo v jednom z komentářů. "Je to skvělé, obzvlášť když vezmeme v potaz, jak složitě někdy hledají muži nebo queer osoby spolubydlení. Geniální marketing," ocenil další diskutující. 

Ženám se dostalo uznání také na sociální síti TikTok s tím, že realitní makléři kvůli nim brzy přijdou o práci. Pochválil jej také správce oficiálního twitterového profilu Grindru - prý by se sám rád nastěhoval.

Paradoxní však je, že samotný Grindr profil žen po nějaké době zablokoval. Důvodem má být porušování pravidel aplikace. "Všechno krásné musí jednou skončit," napsala později Heffernanová.

Mohlo by vás zajímat: Ani v dnešním Česku není jednoduché vyrůstat jako queer dítě, říká Titlbach

„Moje kniha je pro všechny, kteří se chtějí něco dozvědět. Popisuje úplně běžné životy queer lidí," říká novinář Filip Titlbach. | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama