reklama

Sháníte nový parfém a chcete ušetřit? Máme tipy

Chcete si koupit nový parfém a ušetřit? Přinášíme vám tipy na výhodné nabídky

Foto: Coty.cz

Sháníte nový parfém? Prošli jsme za vás akční nabídky na internetu, díky kterým ušetříte.

Parfémovaná voda Truth od Calvina Kleina má netradiční strukturu, která je založena na dvou odlišných a zřetelných akordech - svěžesti a bujnosti, šťavnatosti a svůdnosti. Složení: hlava - bambus, pačuli, mladé stromky, vlhká dřeva, srdce: - bílá pivoňka, bílý jetel, květ akátu, základ - bio vanilka, pižma, květ albízie, dřeva, bílá ambra, vetiver. Stomililitrové balení prodává Mall za akčních 659 korun.

Dámská toaletní voda Joy of Pink je následovnicí vůně Pink. Je to vůně pro dívky a mladé ženy, jejíž inspirací ke vzniku se stal doušek koktejlu s exotickým modrým likérem Curacao. Flakon má neonově růžovou barvu. Joy of Pink je vhodná na každodenní nošení. Padesátimililitrové balení pořídíte za 889 korun.

Jiskřivá jako diamant, teplá jako letní vánek a podmanivá vůně kombinující květiny a ovoce s tóny pižma a lesa dělají vůni Elizabeth Arden Mediterranean Breeze svěží. Hlava parfému: bílá nektarina, bergamot, grapefruit, srdce: korsické fialky, lístky divokého jasmínu, květ sladké mandle, základ: cedr, krémové santalové dřevo, mošus. Stomililitrové balení koupíte za 230 korun místo původních 890 korun.

Diesel Plus Plus Feminine je příjemná smetanová vůně s tóny bílé lilie, ovoce, vanilky a špetkou dřeva. Mléčné podtóny podtrhávají ženskost a plnost, v kombinaci s bílou lilií vzniká jemná a současně výrazná vůně, která není těžká, ale pouze nechává lehce rozeznít nóty vanilky a dřeva. Vůni pořídíte za 239 korun.

Češi v Primarku: Výlet i zábava, lidi za udržitelnost platit nechtějí, říká Louženská | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama