reklama

Nechte se zabandážovat. Pro krásu

Nechte se hýčkat - vyzkoušejte bandáž celého těla z medu či čokolády

Foto: Aspen.pr

Pokud se pod vlivem čím dál chladnějšího podnebí necítíte poslední dobou ve své kůži, může to být z několika důvodů. Možná vaše tělo přešlo do "úsporného" režimu a škudlí si tukové zásoby na zimu, nebo vám třeba kontrast studeného vzduchu venku a topení uvnitř nepříjemně vysušuje pokožku. Nebojte, není nutné se před vycházením z domu obvázat jako mumie, ale přece jen existují "obvazy", které mohou pomoci. Arosha bandáže jsou totiž napuštěné aktivními roztoky, které vám navrátí radost z vlastního těla.

Med, káva i čokoláda

Arosha bandáže nabízejí několik druhů aktivních roztoků, jimiž jsou bavlněné pruhy napuštěné.

"Pokud vás trápí nasbírané tukové polštářky nebo celulitida, můžete si vybrat mezi kávovým a čokoládovým zábalem, které mají díky obsahu kofeinu, guarany, escinu i dalších aktivních látek zeštíhlující účinky, působí proti zadržování vody a pomáhají odbourávat tuky. Medová hydratační péče je určena právě těm, kteří v období přechodů ze zimy do tepla trpí vysušenou až hrubou pokožkou, pomáhá však pleť také tonizovat. Efektivně řeší ztrátu pružnosti a příznaky stárnutí," vysvětluje kosmetička pražského Salonu BE-1 Bára Hoffmanová.

Čtvrtou variací Arosha bandáží, které Salon BE-1 nabízí je pak zábal "mořský" s obsahem výtažků z mořských řas a detoxikačními účinky.

Macaulay Culkin se vyjádřil k odstranění Trumpa v Sám doma 2. Podpořil bizarní nápad | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama