reklama

Problém s pletí? Stačí trochu péče

Každého z nás už minimálně jednou v životě potrapila pleť. Pro krásu je třeba i prevence v podobě vhodného krému

Korekce & Bronz - krok č. 1   Nejdůležitější je správný výběr odstínu. Ten správný je takový, který nám nejvíce ladí s pletí a dekoltem.
Korekce & Bronz - krok č. 1 Nejdůležitější je správný výběr odstínu. Ten správný je takový, který nám nejvíce ladí s pletí a dekoltem. | Foto: surfacemakeup.cz

Pleť je vystavována negativnímu vlivu prostředí, kde žijeme. Je třeba se o ní starat a dodávat jí živiny. Pokud s ní máte neustále problémy, vyzkoušejte trojici kosmetických přípravků, které jsme vybrali.

Moisture Surge Tinted Moisturizer SPF 15

Společnost Clinique se snaží o dokonalost. Výrobky jsou testovány na alergii a jsou stoprocentně neparfémované, což je v dnešní době velkou vzácností. Přípravky jsou přesně připravovány pro každý typ pleti. V případě zájmu, můžete zajít do kterékoliv prodejny a výrobek si vyzkoušet, či se zeptat odborníků z oblasti dermatologie. Na stránkách makeupalley.com je tento výrobek uživateli hodnocen převážně kladně. Dámy si chválí jeho lehkost a způsob snadného roztírání. Při použití jej téměř necítíte a pokožka může volně dýchat.

Novinka v celodenní hydrataci v barevném tónu je určená ženám, které se bojí makeupu. Stačí velmi jemná a nenápadná vrstvička tohoto nového přípravku, který dodá pokože obrovský přísun hydratace. Díky koňské dávce hydratování buněk, vytvoří zdravou a ochrannou bariéru. Je vhodný pro citlivou pleť místo make-upu, ale nezakryje tolik, co samotný make-up. Po aplikaci vytvoří transparentní krytí a malé nedokonalosti zmizí. Kombinuje hydratační složky gelu krému Moisture Surge a krycí schopnost make-upu. Obrovská vlastnost tohoto krému je v jeho odolnosti vůči potu, vlhkosti a povětrnostním podmínkám. Je třeba počítat s vyšší cenou přes tisíc korun.

Vichy - Aqualia Antiox s účinkem SPF 15 - UVA++

Jedná se o omlazující péči, která není určena jen pro ženy s vyšším věkem, ale i pro ty, které mají problém s pletí v podobě projevů únavy a nedostatku spánku. Pro ženy, které chtějí vypadat mladší. Novinka s antioxidačním a hydratačním účinkem. Pomáhá řešit problémy s drobnými vráskami a oživuje pleť se známkami únavy. Obrovskou výhodou je účinek proti nepravidelným a mdlým tonům pokožky. Formule s čistými polyfenoly z citrusů obsahuje antioxidant, který chrání buňky před škodlivostí volných radikálů. Je vhodnou prevencí proti předčasnému stárnutí. Zlepšuje tři známky mládí, zářivost, tón a povrch pleti. Výrobek je testován dermatology a po patnácti dnech používání je vidět výsledek v podobě rozjasněné, sjednocené a vyhlazené  pleťi. Tato novinka je nyní před vánoci za bezkonkurenční cenu 470 korun.  Běžná cena je 590 korun.

Eucerin DermoPURIFYER

Pokud patříte k těm, co mají problém s akné, měli byste mít ve své koupelně tento hydratační krém-gel. Aplikuje se ráno a večer na důkladně vyčištěnou pleť. Musí se dávat pozor na citlivou oblast kolem očí, protože nesmí s krémem přijít do styku. Jedná se o výbornou antibakteriální novinku, která obsahuje dvě procenta kyseliny mléčné, která bezpečně a spolehlivě reguluje tvorbu mazu, a postupem času odstraňuje nedostatky problematické pleti. Pokožku velmi vhodně hydratuje, napíná a vyhlazuje. Je třeba říci, že se jedná o nekomedogenní přípravek, který neucpává póry. Díky konzistenci gelu, se nemusíte obávat mastného filmu po aplikování na obličej. Při pravidelné prevenci bude pleť už za tři týdny rozjasněná a na první pohled zdravější. Lze jej používat při vážnější formě akné, která se léčí dermatologicky. S cenou se pohybujeme kolem 350 korun.

Hospoda v Obecním domě bere dech. Prozkoumejte další "neznámé" části ikonické stavby | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama