reklama

Vizážistka radí: Jak vybrat správný make-up?

Značka ASTOR již řadu let přináší kvalitní produkty plné moderních technologií a inovativních formulí. Nyní nabízíme přehled těch nejdůležitějších make-upů, abychom vám usnadnili výběr i orientaci.

Foto: Coty

Značka ASTOR již řadu let přináší kvalitní produkty plné moderních technologií a inovativních formulí.

Nyní nabízíme přehled těch nejdůležitějších make-upů, abychom vám usnadnili výběr i orientaci. Každý produkt je navíc doplněn o několik tipů naší profesionální ASTOR vizážistky Martiny.

ASTOR vizážistka Martina
Kosmetická specialistka s patnáctiletou praxí v oblasti kosmetiky a kosmetických přípravků. Odborná školitelka, absolventka Soukromé školy životního stylu, obor kosmetika. Oblíbená značka: Astor, moje srdeční záležitost.

MAKE-UP AGE VITALITY:

Neuvěřitelně jemná a příjemná konzistence obsahuje báječný mix ingrediencí, které mají hodnotu zlata! Skutečně jedinečná vysoce účinná receptura je plná ingrediencí, jež zabezpečují péči odpovídající vašemu věku. S Age Vitality cítíte, že vaše pleť je hladší a jemnější, na pohled je bezchybná a jasně zářící.


Tipy ASTOR vizážistky Martiny
:

 • Age Vitality je pro mě make-up, který nabíjí pozitivní energií.
 • Pravidelným používáním se zlepšuje celkový stav pokožky, pleť je zářivá, zdravá.
 • A bonus navíc? Je to velmi dobře krycí make-up, takže ho doporučuji pro krytí různých drobných nedokonalostí a také třeba k zakrytí  pigmentových skvrn.

MATTITUDE HD:

Mattitude HD skvěle zmatňuje pleť v HD kvalitě. Pleť tak vypadá perfektně nejen zdálky, ale i zblízka. Lesk je pod kontrolou, póry pomalu mizí a nedokonalosti se vytrácejí. Matující make-up nové generace tak přináší pleti nádherný vzhled v každém pixelu.


Tipy ASTOR vizážistky Martiny:

 • Make-up Mattitude HD je dokonalost sama. Je to nejlepší pomocník pro ženy se smíšenou a mastnou pletí. Dokonalé krytí pórů a perfektně matný vzhled.
 • Pokud chcete jemné krytí, stačí make-up jen lehce rozetřít po celém obličeji. Na partie, kde je potřeba vydatnější krytí, se vraťte a poklepy vpracujte ještě malé množství. Docílíte tak dokonalého vzhledu.

ANTISTRESS & LIFT

Anti Stress & Lift je vyhlazující make-up, který zbavuje pleť stresu a napětí. Díky B-Liftoxu viditelně redukuje jemné vrásky a zároveň zvyšuje elasticitu pleti. Má jemnou fluidní konzistenci, takže se velmi dobře roztírá, ale zároveň je velmi dobře krycí.


Tipy ASTOR vizážistky Martiny:

 • Žijeme ve znečištěném prostředí plném smogu a prachu, naše pleť je vystavena stresu. Make-up AntiStress & Lift je pro nás pak nejlepší volba. Jedinečným způsobem v sobě  spojuje vysoké krytí a liftingový efekt.
 • Nezapomínejte při nanášení make-upu na krk a dekolt (v případě většího výstřihu), i to jsou místa, která potřebují hýčkat.

PERFECT STAY 24H

Dlouhotrvající make-up s  vynikajícím složením nabitým technologiemi, jež neobsahuje žádné oleje a udržuje perfektní vzhled po celý den. Perfect Stay 24h zanechává pokožku jemnou, pružnou a dokonale kryje všechny známky únavy - tmavé kruhy pod očima i unavenou pleť - a také napomáhá zakrýt vrásky.

 


Tipy ASTOR vizážistky Martiny:

 • Když mám náročný den, očekávám od mého make-upu, že vydrží beze změn celých 24 hodin, očekávám trvanlivost a odolnost proti setření. Tento den pak sáhnu po make-upu Perfekt Stay 24. Doporučuji ho aktivním ženám, které potřebují dokonalost po celý den! 
 • Když  vybíráte odstín, zkoušejte make-up nejlépe na čele. Vyberte ten odstín, který nejvíce splyne s barvou vaší pleti.

SKIN MATCH

Skin Match představuje novou generaci make-upů, které se bezchybně přizpůsobí pokožce. Dokonale splyne s texturou a tónem vaší pleti a zůstane stejně unikátní jako otisk vašeho prstu. Skin Match se stane neviditelným, Vaše pleť bude zářivá, hebká a naprosto perfektní po celý den. Inovativní a elastická gelová textura na bázi vody se lehce roztírá a vyhlazuje pokožku, kterou zanechává přirozenou a hebkou.


Tipy ASTOR vizážistky Martiny:

 • Jestliže chcete mít dokonalou pleť a přitom vypadat nenalíčené, sáhněte po make-upu Skin Match.
 • Při roztírání použijte vlastní  prsty, jen tak dosáhnete maximální dokonalosti.
 • Make-up začněte roztírat na čele, postupujte přes nos, tváře až na bradu. A jak dosáhnout maximálního efektu neviditelnosti? Zbytek, který vám zůstane na prstech, naneste přes okraj čelisti a rozetřete do ztracena až na krk. 

Zdroj:  www.astorcosmetics.cz

 

 

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama