reklama

Kupte dárky na charitativním vánočním bazaru v Hiltonu

Najít zajímavou drobnost pod stromeček a vědět, že peníze zároveň pomáhají? Takovou možnost nabízí vánoční bazar v Hiltonu

Snímek z vánočního bazaru v hotelu Hilton 2010
Snímek z vánočního bazaru v hotelu Hilton 2010 | Foto: David Beam

Vánoční trhy jsou okoukané. Za zkoušku stojí tradiční vánoční bazar, který se koná v pražském hotelu Hilton. Letos proběhne v neděli 13. listopadu. Otevřeno bude od deseti do sedmnácti hodin a vstupenku pořídíte za padesát korun. Utracených peněz byste litovat neměli, výtěžek z bazaru totiž poputuje na dobré účely.

Rozdělí si je neziskové organizace, které se bazaru účastní. Akci už od roku 1999 pořádá Asociace partnerů členů diplomatického sboru a patronkou bývá Livie Klausová. Návštěvníci v příjemné předvánoční atmosféře pořídí drobné dárky, které se hodí pod stromeček.

Účast potvrdil nadační fond pro autisty

Nově se na mezinárodním bazaru, kde si návštěvník vybírá mezi výrobky z různých koutů světa, představí i Nadační fond Mi Mundo. Ten pomáhá dětem ze zemí třetího světa, které trpí poruchami autistického typu a těžko hledají odbornou péči. „S prodejem našich dárečků bude pomáhat i můj autistický syn Matyáš," těší se Perchta Kazi Pátá, šéfka Nadačního fondu. „Společně s postiženými dětmi ze základní speciální školy v Rooseveltově ulici jsme připravili vánoční přáníčka, keramické amulety a další výrobky."

Nákupy i tombola

Hraček najdou dětí pod stromkem dost, když si Ježíškovi napíšou. Na bazaru narazíte na dárky s přidanou hodnotou. Každoročně se prezentují výrobky až z padesáti různých zemí. Letos by se podle všeho mělo opět povést celkový počet zvýšit. Součástí otevřeného programu s prodejními stánky je i tombola. Ta odstartuje o půl čtvrté a šťastní výherci se mohou těšit z cen.

 

Dara Rolins: Nehoda mě semlela. Z bulváru mi bývalo do breku, teď mě potřebuje | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama