reklama
 

Chtějí být dokonalí: Za péči o tělo utratí 2 mil. korun

Manželé chtějí vypadat dokonale. Ročně je péče o jejich těla vyjde na 2 miliony korun.

Foto: Profimedia.cz

Buck a Michelle Millerovi jsou přímo posedlí svými těly. Tvrdí, že jsou nejdokonalejší pár na světě. Aby si tento pocit udrželi, ročně utratí přes dva miliony korun za doplňky stravy, solárium, fitness a další "zkrášlující" procedury.

Není tedy nic divného, když každý kout domu zdobí fotografie jejich vyrýsovaného těla. Chtějí zůstat ve formě a každý den tvrdě dřou!

Starají se jen o svá těla

"Kdyby vznikla světová soutěž nejhezčích párů, okamžitě bych nás tam přihlásil, protože vím, že bychom to vyhráli," tvrdí sedmadvacetiletý kulturista Buck v rozhovoru pro Daily Mail.

Doporučujeme: Matka "norských" dětí: Má vina? Plácnutí přes zadek...

Denně přeměřují své svaly a poctivě hlídají kilogramy. Ručička váhy Michelle ukazuje okolo 63 kg, k tomu si připočítejte prsní implantáty velikosti D a šířku přes boky pouhých 83 cm. Vedle ní stojí Buck, který by se dal označit za horu svalů o váze 83 kg. Pokud se ideál krásy měří jen na čísla, pak se jistě mají čím chlubit.

Láska na první sval

Pár se potkal na kulturistické soutěži v Kalifornii v roce 2012. Tehdy soutěžila pouze Michelle a Buck přicestoval jako podpora svých kamarádů. Zamilovali se do sebe na první pohled a udržovali vztah na dálku celý jeden rok.

V roce 2013 se vzali, jak jinak než na Valentýna. "První věc, která mě na Michelle zaujala, byla její postava. Měla dokonale vyrýsované svaly. Vždycky mě takové ženy přitahovaly," říká Buck.

Sám přiznává, že právě ona ho inspirovala, aby se pustil do posilování. Chtěl vedle ní vypadat dobře. Už před osudovým setkáním měl kondici, dokonce vyhrál Mistrovství Kanady v kulturistice 2011, ale začal toužit po tom, být dokonalý.

Žít jako kulturista

"Michelle mi ukázala tento skvělý životní styl. Kulturistika ze mě dělá lepšího člověka. Cítím se skvěle a vím, že moje dřina motivuje a inspiruje další lidi," dodává Buck.

Oba potvrzují, že na ně lidi denně zírají. Když jdou spolu na nákup nebo do kina, nespustí z nich oči. "Lichotí mi, když muži ocení, jak je Michelle překrásná. Dívat se mohou, ale nesahat," vysvětluje nadšeně Buck.

Chce to spoustu času

Nic není zadarmo. Oddanost krásnému tělu znamená denně vážit a rozpočítávat potraviny na gram přesně. "Všechno, co jíme, je ekologické a bez lepku. Všechny omáčky, které používáme, obsahují nízké množství cukru. Každé sousto, které vložíme do úst, je předem promyšlené a schválené. Sacharidy, bílkoviny...," vysvětluje jejich úspěch Michelle.

Denně svému tělu dopřejí šest pečlivě vyvážených jídel v pravidelných intervalech. Nikdy nic nevynechají a nepoleví ani v den svých narozenin.

Jejich den má přesný řád, kdy Michelle odvede syna do školy a následuje první trénink, domácí práce, povinnosti, další cvičení a tak je to až do večera, kdy mají za sebou různé posilování, kardio cvičení a samozřejmě spoustu zdravého jídla.

Operace a hodně peněz

V roce 2008 podstoupila Michelle plastickou operaci prsou. Její přednosti ztratily na kráse po kojení a také častém posilování. "Prsa hrají velkou roli v mé ženskosti," vysvětluje své rozhodnutí Michelle.

Náš tip: Plastická operace prsou na vlastní oči. Radši nevidět

A co říkají na lidi, kteří si myslí, že se chovají povrchně? Neřeší je. Oni sami vědí, že když se denně dívají několikrát do zrcadla, je to proto, že hledají, co by se dalo ještě zlepšit, nikoliv proto, že by byli namyšlení.

Průměrný měsíční výdaj: cca 140 000 Kč

  • oblečení na soutěže: 11 840 Kč
  • kosmetika, vlasy, nehty: 83 250 Kč
  • solárium: 1010 Kč
  • fitness: 3518 Kč
  • biopotraviny: 3700 Kč
  • doplňky stravy: 18 500 Kč
  • registrace na přehlídky a ubytování: 11 100-111 000 Kč

"Jsem ráda, že mám chlapa, který se o sebe stará. Pravidelně chodí na úpravu obočí, do solária a na manikúru. Tak by to mělo být u všech," upozorňuje Michelle.

Jejich nadšení pro sport a lásku k vlastním tělům můžete vidět na následujícím videu:

Kromě klasického jídelníčku nezapomínají ani na doplňky jako proteiny, rybí olej, multivitaminy, aminokyseliny a další.  Uvědomují si, že se v kulturistice užívají steroidy na denním pořádku, ale oni je striktně odmítají. Oba přiznávají, že by jim vztah nefungoval, kdyby do toho oba nebyli tak zapálení.

Tak co myslíte? Je to dobře, nebo už to tito dva přehánějí? Podporujete svou polovičku podobně? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Syn mě nenávidí. Nechci mu koupit tablet

Sexy i v šedesáti. Modelka v "důchodu" radí, jak na to

Usnout za minutu? Naučí vás to metoda 4-7-8Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama