reklama

Čeká vás důležité rande? Víme, jak dopadne

Podívejte se do svého horoskopu, zda potkáte konečně toho pravého nebo vám budování kariéry nedovolí prožít opravdovou lásku

Foto: Žena

Horoskop prozradí, jestli se pouštět do velkých pracovních projektů. Láska, rodina, práce a peníze jsou věci, které nás pronásledují na každém kroku. Podívejte se, jestli konečně potkáte toho pravého, nebo vám budování kariéry nedovolí vyrazit za zábavou.

Měsíční horoskopy poradí, do čeho se pustit, nebo co nechat až na měsíc březen. V únoru bude snadné najít si lásku hlavně kolem období Valentýna. Pro každé znamení přinášíme měsíční přehled, co je čeká v životě. Nechte si ukázat cestu, kterou se vydat. Láska nebo kariéra?

Flirtování, empatie a konflikt

Ryby budou mít velkou šanci na seznámení. Díky rychlému pracovnímu nasazení, budete mít čas na sebe. Je třeba, abyste slevili ze svých zásad. Přestaňte být tak zodpovědní, uvolněte se a užívejte si života. Ve vztahu se budete cítit velmi dobře, i když ze začátku mohou nastat problémy.

Berani by měli zariskovat ve finančnictví, protože je velká šance si přivydělat. Od druhé poloviny měsíce února byste se měli věnovat více rodině a přátelům. Máte velké štěstí, díky velkému množství energie, budete stíhat domácnost, kariéru i společenské večírky. Ve vztahu se budete cítit osamělí, ale je třeba s tím něco udělat, jinak byste ztráceli potřebnou energii.

Jupiter bude tento měsíc velmi příznivý ke znamení Býk. Vše se bude dařit. Díky senzibilitě si získáte mnoho přátel nejen v osobním životě, ale i pracovním. V práci vás nečeká žádné větší finanční ohodnocení. Budete muset začít trochu šetřit. Lásku čekejte až od druhé poloviny, protože zatím vaše žárlivost nedokáže vztah udržet.

Stres je hlavním nepřítelem sexu

Blíženci by měli v práci určitě zpomalit. Pokud si doplníte vzdělání a naučíte se relaxovat, čeká vás v brzké době kariérní postup. Venuše vám dodá dostatek energie pro aktivní milostný život, ale v první polovině měsíce díky práci nebude čas na partnery. S partnerem byste měli uvažovat o dalším potomkovy.

V průběhu února budou na Raka čekat nepříjemné potíže. Budete nuceni zvládat nepříjemné stresující situace v práci. V posteli se nedokážete uvolnit, proto nečekejte žádné zázraky. Rovnováha mezi partnerem a vámi nastane až koncem měsíce, kdy si najdete čas na sebe a dáte si svou psychiku do pořádku.

Lev se bude po celý měsíc nacházet v šíleném shonu. Snaha zvládat více partnerů je velmi vyčerpávající, a to se odrazí na sexuálním výkonu. Vložte raději svou energii do pracovního úsilí. Investujte a po polovině února bude znát, že jste udělali dobrý krok.

Hádky s rodinou? Stačí najít kompromis

Panny by neměly řešit žádná vážná rozhodnutí s manželem nebo manželkou. Mohly byste toho brzo litovat. Během února vás čeká výbušné období, kdy si uvědomíte, že tím odháníte lidi. Těžko ovladatelné emoce jsou velkou překážkou i v práci. Pokud se zaměříte v práci na přesnost a funkčnost, čeká vás povýšení.

Vztahy budou fungovat bez větších potíží, ale je třeba s partnerem mluvit a nacházet řešení vhodná pro oba dva. V polovině měsíce na Váhy čeká spousta práce. Nezanedbávejte kvůli svým povinnostem děti ani partnera, protože by se vám mohly velmi rychle odcizit.

Štír se bude snažit vyhovět každému, ale v mezilidských vztazích to nefunguje vždycky. Budete muset brát své sliby zpět, a tím si získáte i značné nepřátele. Pokud už vztah máte, nesnažte se ho změnit, mohlo by se vám to vymstít. Zkuste pochopit, že chybovat je lidské.

Co na srdci, to na jazyku

Střelec si svou lehkovážností a drzostí nadělá plno problémů. V práci si tento měsíc neberte dovolenou, mohli byste mít problém dohánět své povinnosti. V sexuálním životě budete sami se sebou spokojení. Využijte své upovídanosti a smělosti k tomu, abyste se seznámili.

Pracovní povinnosti budou Kozorohům bránit plnit novoroční předsevzetí. V práci ze sebe nenechte dělat otroka a ozvěte se, že je toho trochu moc. V polovině měsíce dokážete všechny své úkoly skloubit dohromady. V osobním životě ovšem nastane chaos. Ke konci měsíce získáte patřičný nadhled a vše se začne řešit za vás.

Vypusťte ze sebe vše, co vás trápí. Svěřte se přátelům, nebo si zajděte zasportovat. Unáhlené reakce by Vodnářům mohly přinést velké nepříjemnosti. Rodina bude vyžadovat nadstandardní pozornost, ale i přesto zkuste vaši energii přesměrovat na pracovní projekty, kde přijde patřičná odměna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama