reklama

Luxusní móda? Na Prague Fashion Weekend 2012

V krátké době v Praze ožije módní svátek Prague Fashion Weekend 2012

Foto: artglass.cz

Praha už dvakrát přivítala svátek módy Prague Fashion Weekend a ani pro rok 2012 tomu nebude jinak. Módní trendy, doplňky, krása a luxusní oblečení můžete obdivovat na Hradčanském náměstí.

Prague Fashion Weekend je velkou událostní nejen pro modelky, ale také pro módní průmysl a módní návrháře. Během pěti dnů nasajete atmosféru trendy oblečení a necháte se inspirovat módou pro rok 2012.

Prague Fashion Weekend

Prestižní adresa Hradčanské náměstí přivítá Prague Fashion Weekend pro letošní rok. Akce se koná ve dnech 12. až 16. září. Třetí ročník PFW by se mohl srovnávat se světovou koncepcí Fashion Weeku. Letos nečekejte otevřenou scénu. Luxusní móda se přesune do interiéru fashion stanu. Organizátoři pro ročník 2012 rozšířili program i obsahovou náplň. Prague Fashion Weekend 2012 představí především módu místních návrhářů.

Proč právě Prague Fashion Weekend? Cílem je spojit návrháře, obchodníky a konečné zákazníky. Akce jim zprostředkuje nový úhel pohledu a inspiraci na českou módu.

Bohatý program

Už ve čtvrtek bude stan Fashion weekendu praskat ve švech, Od 16:00 se představí ADO Zlín, po kterém vystoupí návrhářka Lada Vyvialová, Hana Stocklassová a Hana Havelková. Zlatým hřebem večera bude módní přehlídka návrhářů Fendi & Cavalli Beach Wear a Delor by Mirka Talavašková. V pátek se těšte na jména jako Natálie Steklová, Jakub Polanka nebo Simpe Concept store. Na sobotu večer je připravená Star Fashion Show, návrhářka Kateřina Geislerová, nebo TIQE by Petra Balvínová.

Nedělní pódium bude patřit firmě Blažek nebo s. Oliver. Poslední akce na Prague Fashion Weekend 2012 je START-UP & Viktoria Vittori. Bohatý program plný inspirace určitě nebude nudit a domů si odnesete hezký zážitek nebo třeba nějaký ten kousek do vlastního šatníku.

Start-up

Jde o tematickou módní soutěž pro studenty a čerstvé absolventy oděvních a uměleckých středních, vyšších a vysokých škol na území České a Slovenské republiky. Důraz se klade na uchopení a ztvárnění tématu, použití materiálů a celkovou skladbu a styling prezentované kolekce. Téma pro letošní rok je " Válka barev". Soutěží se ve dvou kategoriích. Oděvní kolekce do pěti kusů a módní doplňky do deseti kusů.

Vydejte se do Prahy, která během čtrnácti dnů zažije dva krásné módní svátky. Ve dnech 12. - 16. září na vás čeká Prague Fashion Weekend 2012 a o týden dřív na akci Dny Marianne 2012 si projdete vybrané obchody a získáte jedinečné slevy. Marianne i Prague Fashion Weekend 2012 jsou jedinečnou možností, jak se dokonale obléknout na podzim nebo na blížící se plesovou sezónu.

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama