reklama

Co ukázala nová kolekce značky Chanel

Jak vypadala nová přehlídka značky Chanel na nedávném Paris Fashion Week? Víme to!

Fashion Week v Paříži
Fashion Week v Paříži | Foto: Reuters

Co nabídla přehlídka značky Chanel na nedávném Paris Fashion Week?

Jaké oblečené světoznámý módní dům ve své zimní kolekci přinesl?

Přehlídka Chanel

Přehlídkové molo bylo vyzdobené stříbrnými krystaly. Modely se nesly ve třpytivých a krystalických barvách stejně jako výrazné obočí modelek, které vypadalo jako ledové krystalky. Součástí všech modelů návrháře Karla Lagerfelda byly úzké kalhoty, které končily těsně nad kotníky. Modely byly často šedé nebo černé, doplněné vysokými otevřenými boty na podpatku a decentními stříbrnými pásky.

Jaké barvy a doplňky se objevily?

Kolekce se zaměřila také na barevné geometrické vzorce a kontrastní textury. Přehlídka byla rozdělena do pěti částí, z nichž každá obsahovala jeden styl. První modely tvořily tvídové velké kabáty v tmavě zelené, námořnické modři a bílé, které doplňovaly kalhoty rovného střihu. Kabáty zaujaly velkými kapsami, načechranými rukávy nebo brožemi. Objevily se také černé kalhoty s vysokým pasem s průhledným topem, který měl stejný vzor jako kalhoty. Model doplňoval výrazný náhrdelník a kožešina.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama