reklama

Právě zde najdete nové kolekce, rady, tipy, triky a nejnovější trendy v oblasti módy pro zimu 2012. Budeme vám denně přinášet novinky ze světa módy. Dozvíte se, jaké boty budou frčet letos v zimě, co se bude nosit na hlavě a jaký módní doplněk ochrání vaše ruce.

Móda pro zimu 2012 si připravila celou řadu trendů a jsou velmi různorodé. Pro rok 2012 se v zimě budou nosit volánky, ozdoby, potisky, pletené svetry, kůže, kožešina, kabáty všech stylů, vrstvení či krajka a zkrácená délka kalhot.

Pro chladnější období návrháři volí neutrální nebo tmavší barvy, jako je černá, hnědá, tmavě modrá, krémová či světlejší odstíny šarlat, neonově oranžová, fialová a světle modrá. Kromě toho najdeme v obchodech i odvážné barevné kombinace. Příznivci si vyberou hlavně u značek Victoria Beckham, Tommy Hilfiger nebo urberry Prorsum.

Nezapomeňte pro trendy módu v zimě kombinovat textury. V módních značkách najdete modely hedvábné z kožešinou, pleteninu s flitry a kůží nebo plast se šifonem a vlnou. Pro módu na zimu 2012 je právě toto míchání největším módním trendem.

I v zimě se móda bude vracet a to přesně do elegance čtyřicátých let. Poohlédněte se po kouskách u Gucciho nebo u značky Miu Miu. Velkým trendem pro podzim a zimu je delší sukně. Prodloužené sexy kusy hledejte u značek Chloe nebo St. John. Letošní zima rozhodně nebude nudná. Jednotlivé kusy jsou plné potisků, puntíků, vzorů a jiných barevných motivů. Inspiraci hledejte u značek Ungaro, či Giambatist Valli.

Podzim a zima si žádá robustní pletené svetry, které jsou teplé a velmi trendy. Tuto módu poznáte hlavně v kolekci od Missoni. Stejně divoké budou i kousky s peřím a kožešiny všemožných divokých zvířat. Pro zimu 2012 jsou velkým trendem nejen zvířecí potisky, ale také klobouky ve tvaru lvů či panterů. Kožešiny a kůže se u modelů potkávají. Jsou výbornou kombinací trendy hadříku. Značka Hermes nabízí čisté kožené věci s koženými doplňky. U výběru kabátu si nedělejte starosti. Letos si módní značky udělali vše po svém, takže jsou kabáty různorodé. Jednoduše zajděte do krámu a vyberte ten, který vám padne.

Posledním velkým zimním šílením jsou krajky a vrstvení. Letos v zimě se prostě bude vrstvit. Jde o největší trend zimního počasí. Nechte se inspirovat u značek jako je Chirstian Dior nebo Gucci. Jednotlivé vrstvy doplňují široké kalhoty ve zkrácené délce, které mnoha ženám nepadnou. Ty, které si je mohou se svou postavou dovolit, budou trendy a rozhodně in.

Související články

reklama
reklama
reklama