reklama

Philips vyhlašuje válku poškozeným vlasům

Nové produkty z řady Philips ProCare zaručují vlasy jako od profesionálního kadeřníka

Foto: beautyexpo.cz

Poškozenými vlasy trpí šedesát procent žen. Většinou je to způsobené nesprávným fénováním, kulmováním a žehlením. Společnost Philips se svými novinkami z řady ProCare se snaží vymyslet, jak vlasům pomoci, ale zároveň je upravit jako od profesionálního kadeřníka.

Většina produktů k sušení vlasů nedokáže udržet stálou teplotu. Teplotní výkyvy vlas poničí do hloubky. Společnost Philips na základě výzkumů vyvinula technologii EHD, která udrží rovnoměrné teplo po celém povrchu vlasů.

Vysoušeč na vlasy Philips ProCare HP8260

Tento produkt je vybavený novou technologií ThermoProtect. Senzor podle vlhkosti vlasů sám dokáže nastavit vhodnou teplotu vysoušení. Díky tomu se zabrání přesoušení vlasů. Automatický program jde také vypnout, pokud spěcháme a věříme své zkušenosti. Fén využívá proudění iontů, které by vlasy měly zanechat lesklejší, pružnější a na první pohled zdravější. Součástí přístroje je keramický topný prvek, který vydává infračervené teplo velkého dosahu.

V balení je úzká hubice a difuzér, se kterým je možné vytvořit vlny nebo větší objem. Ovšem nelze čekat zázraky. K dokonalému účesu je třeba vhodné tužidlo, které vše usnadní. Přístroj disponuje tlačítkem Cool Shot, neboli proud chladného vzduchu. Určitě by měl být používán při finálním foukání. Chlad zpevní celkovou úpravu a účes zafixuje. Vysoušeč Philips ProCare stojí kolem tisíc pět set korun.

Žehlička Philips ProCare

Každodenního pomocníka žen lze pořídit za 1600 korun. Využívá dvou nejnovějších technologií. Destičky Dual-Care mají po celou dobu stejnou teplotu. Účes se tak dá vytvořit i za nižší teploty. Logicky z toho vyplívá, že vlasy se méně poškozují a zůstávají déle hebké a lesklé. Technologie EHD brání při používání vysušování vlasů. Tyto dvě funkce by měly umožnit používání žehličky každý den.

Povrch vyrobený z keramického materiálu je odolnější vůči poškrábání. Žehlička je připravená vytvořit originální účes během patnácti sekund a uzamykací pojistka zajistí, že během žehlení není možné omylem přepnout nastavení. Při stisknutí tlačítka StyleRefresh lze účes upravit i několikrát denně. Tato funkce automaticky nastaví přístroj do režimu, který vlasy nepoškodí, ale upraví nedokonalosti vzniklé vlhkým počasím.

Žehlička Philips ActiveCare

Tento produkt je vybavený podobnými funkcemi jako ProCare. Rozdíl je ovšem v Sonické technologii. Pomocí jemných vibrací přirozeně rozprostírá vlasy po povrchu. Stačí jediný tah žehličkou a vlasy jsou vyrovnané. Když ji zapomenete zapnutou,  automaticky se po hodině vypne. Stejně jako první typ, i ActiveCare má technologii EHD a úpravu destiček Triple-Care proti poškození a přesušení vlasů. Tento model je možné zakoupit za necelé dva tisíce.

 

Dara Rolins: Nehoda mě semlela. Z bulváru mi bývalo do breku, teď mě potřebuje | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama