reklama

Philips představil nové LED televize DesignLine

Společnost Philips představila novou řadu LED televizí s označením DesignLine

Foto: Žena

Philips představil tento týden své novinky, z nichž mezi nejzajímavější patří řada LED televizí s označením DesignLine. Vysoká kvalita inovované řady televizoru Cinema 21:9 Platinum a zbrusu nová řada Cinema 21:9 Gold potěší jejich majitele poměrem stran srovnatelným s kinem.

Nové televize jsou navržené pro nízké stolky se sklonem šest stupňů, aby ze všech úhlů nabídly komfortní sledování obrazovky. Technologie Ambilight zvětšuje obraz do dvou stran a spolu se skleněnou obrazovkou tvoří dojem, že se vše vznáší po obývacím pokoji. Je možné si zakoupit standardní velikosti, ale i menší provedení padesát šest nebo šedesát šest centimetrů. Zákazníci si užijí nové technologie Easy 3D a Smart TV.

Jedná se o pasivní 3D technologii - brýle pro sledování pořadů jsou nutné, ale cenově dostupné. Díky funkci Smart TV se může z televize stát multimediální portál. Snadno se tak dá dostat na Facebook nebo YouTube. Spolu s novým domácím kinem SoundHub HTS9241 diváka filmy vtáhnou do děje.

Dvaačtyřicetipalcová obrazovka se dá pořídit za necelých třicet tisíc a domácí kino za necelých dvacet tisíc korun. 3D Max je vybavení nové Cinema 21:9 Platinum. Ostré Full HD a pozorovací úhel jsou neodmyslitelné přednosti u 3D technologie. Přímo v rámu je zabudovaný vysílač, který umí komunikovat s velkým počtem 3D brýlí najednou.

Zobrazovací frekvence 1200Hz u Platinum Smart se stává nejrychlejší obrazovkou LED na světě. Kdy doba odezvy je pouze 0,5 milisekundy. Cinema 21:9 Gold s technologií Easy 3D je na rozdíl od první zmiňované založená na pasivní technologii. Díky polarizačnímu filtru integrovanému do obrazovky poskytuje televizor zážitek jako z kina.

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama