reklama
 

Vítejte do světa kosmetiky, kadeřnictví a zdraví

Velmi širokou nabídku představí 12. mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA PODZIM 2011.

Foto: beautyexpo.cz

Velmi širokou nabídku, z které si určitě něco vybere každý návštěvník, představí 12. mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA PODZIM 2011 pořádaný v prostorách O2 areny v Praze.

Hned u vchodu bude pro návštěvníky připravena novinka dovezená přímo z Cosmoprofu, kde vzbudila nebývalý zájem návštěvníků: 4-D projekce "Hvězdy kadeřnického oboru tady a teď"

Ve spolupráci s ambasádou U.S.A. bude pro americké výrobce kosmetiky, kteří nemají dosud v ČR zastoupení, na veletrhu postaven společný stánek, aby český návštěvník získal přímo od výrobců přehled o americkém kosmetickém trhu.

Džínové variace a líčení - mistrovství v make-upu

Ve spolupráci s Unií kosmetiček a Pavlem Bauerem proběhne tradičně v pátek 30.9. od 15 hodin České mistrovství v make-upu pořádané na téma "JEANS GIRL". A takto o něm píše jeho autor, Pavel Bauer: ... modrá, modrá a zase modrá - to je džínová variace která se stala výzvou a také inspirací pro letošní finálové téma mistrovství republiky v make upu, které se bude konat na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA 2011 PODZIM 30. září letošního roku v O2 aréně. Nechte se unést modrou barvou, veselou až provokativní náladou mladých a vášnivých nositelek denimu. Dopřejte si hravosti a variability tohoto materiálu a zkuste vhodnou kombinaci líčení a džínového stylingu vykouzlit tu nejoriginálnější Jeans Girl.

Prezentace nové kolekce svatebních šatů

V sobotu představí svou přehlídku Svatební katalog - Módní návrhářka Tereza Sabáčková; představí zbrusu novou kolekci pozim/ zima 2011-12. Kolekce je zaměřena zejména na společenské šaty pro nadcházející plesovou sezónu, a perličkou na závěr budou svatební šaty, ve kterých se 9.září vdává Česká miss 2009 Iveta Lutovská. Pro návštěvníky veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA se jako bonus předvedou Svatební šaty roku 2010, které na posledním ročníku této prestižní soutěži návrhářů, předvedla Gabriela Dvořáková, a které získaly ocenění nejen v hlavní kategorii, ale taky cenu publika. O líčení modelek se postará vizážistka Eva Vodňanská a účesy vytvoří vlasový mág Michal Moučka.

Mistrovství v nail designu

V sobotu bude probíhat Mistrovství ČR a Mezinárodní mistrovství v nail designu s postupem do Düsseldorfu. Hodnotit se bude ve dvou kategoriích - acryl a gel, soutěžící budou pracovat na vlastních modelech. Úkolem Mistrovských soutěží v nail designu, jejichž pravidla se shodují s pravidly v Düsseldorfu, je vymodelovat za 2 l/2 hodiny tzv. ZÁKAZNICKÉ NEHTY s bílými špičkami, které nepřesahují 50% nehtového lůžka. Každý může zvolit, bude-li pracovat s tipy či "na šablonu". Pracuje se s průhlednými nebo přírodními tipy, bruska ani "full size tips" nejsou povoleny, modely by neměly mít na ozdoby jako prstýnky, náramky, hodinky ap. Lakuje se libovolná ruka pořadatelem dodaným lakem, kamufláž je povolena a pozitivně hodnocena, včetně jejího barevného odstínování.

Nejnovější trendy v soutěži kadeřníků

K "highlights" kadeřnického oboru bude patřit soutěž profesionálních kadeřníků "INSPIRACE 2012" pod vedením špičkových kadeřníků z tuzemska a zahraničí. Soutěžit se bude o 100 000 CZK  a soutěžíní téma bude "RED BOB". Výběr patnácti finálových  soutěžících probíhá odbornou porotou podle zasílaných fotografií pod vedením našich profesionálů - Blanky Haškové, Martina Loužeckého, Honzy Hlaváčka a skvělého ředitele karlínského učliště Mgr. Jana Cigánika. Své trendy na podzim/zimu 2011/12 předvede celá řada kosmetických i kadeřnických firem, nebudou chybět přehlídky známých značek.

A mnoho dalšího vás čeká ...

Další veletržní soutěže budou "Prodlužování řas"(Sexy Lashes), podologická soutěž "Nejkrásnější nohy" (pořádá Česká podiatrická společnost), vyhlášení "Maséra roku" (portál maséři.cz), budou vyhlášena a pořadateli pro diváky ztvárněna témata r. 2012 soutěží "Creative Image Team" Pavla Bauera a "Fotomakeupu" (téma "Lolita") Štěpánky Podroužkové.

Ve spolupráci s Národní komorou módy ČR budou při veletrhu kromě módních přehlídek učňů, studentů i předních návrhářů také přehlídka prací "DIAMOND FASHION DESIGNER 2012".

Jako každoročně oceníme výrobky mimořádné kvality v soutěži BEPPA.

Velmi pestrá nabídka témat veletrhu

Masáže, relaxace, aromaterapie, péče o nohy, zdravé opalování,  lázeňství, rodina a zdravý životní styl - to jsou témata veletrhu, která budou prezentována předními odborníky společností DEXTER ACADEMY (s pozváním jejich mnohatisíců studentů),  Asociací Aromaterapeutů, Českou podiatričkou společností a dalšími specialisty - dermatology, fyzioterapeuty, podiatry aj.

Asociace pracovníků v regeneraci rozvinula veletržní téma Rodina a zdravý životní styl. Rodiče tu získají neocenitelné poznatky  pro péči o předškolní děti - témata jako používání dětské kosmetiky, plavání, saunování, obouvání, dětské účesy a mnoho dalšího.

Spolu s programovými částmi Vás vystavovatelů - přednáškami, poradenstvím  a ukázkami na podiu, v salonku i na stáncích - je připraven pro účastníky veletrhu program plný zážitků, informací i možností relaxace.

zdroj: www.beautyexpo.cz

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Otevřeno pátek 30.9. a sobota 1.10. 2011 od 10 do 18 hod. Vstupné Kč 130,-/den, studenti odborných škol s doprovodem sleva 50%, děti do 146 cm a držitelé ZTP průkazů Kč 20,-

Parkování

Pro návštěvníky je připraven parkovací dům několik desítek metrů od budovy, v přilehlém obchodním centru jsou také garáže. Je možno přijet metrem, stanice "B" Českomoravská, od vchodu cca 50 m. Pro návštěvníky s omezenou pohyblivostí či např. matky s kočárky je možnost výstupu na stanici metra Vysočanská, kde je výtah, odtud bude odjíždět pravidelně po 15ti minutách nizkopodlažní autobus až k budově O2 arena.

Rodina s dětmi

Pro děti je připraven "dětský koutek" a pro nejmenší "přebalovací místnost" s odborným dozorem, vlastní toaletou, možností přebalení či ohřátí jídla a oddychu. Pro dětské návštěvníky vytvoří kadeřníci moderní účesy zdarma na dětském podiečku, řada cenných informací pro péči o předškolní děti bude v přednáškovém salonku. Na střeše Obchodního centra Harfa je oblíbený "Dinopark". Kočárky nesmějí na plochu z bezpečnostních důvodů, je pro ně určen koutek s dozorem. Ostatní sedačky, židličky a nosítka s dětmi včetně autosedaček je povoleno brát s sebou.

Náprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama