reklama

Milenci podle numerologie: Zjistěte, zda se k sobě se svým partnerem hodíte

Charismatická osmička

Lidé narození pod nadvládou čísla 8 (ať už jej mají jako životní číslo, kdy se sečtením všech jednotlivých číslic jejich data narození dostanou až k jednocifernému součtu 8, anebo osmička převažuje v jejich datu narození - např. 8. 8. 1988) jsou ve své podstatě velice inteligentní osobnosti se sklonem k manipulaci.

Lidé pod vlivem čísla osm bývají netrpěliví, vysoce systematičtí s vysokým smyslem pro detail. Pro ostatní bývají přirozenou autoritou, disponují vysokým charismatem a osobním kouzlem

Často jsou materiálně založení, preferují drahé věci, prestižní značky a mívají potřebu "blýsknout se". Za partnery (partnerky) si vybírají osoby přitažlivé, se kterými se nebudou stydět ukázat i v té nejlepší společnosti.

Rádi si užívají a v posteli se s nimi rozhodně nudit nebudete. Jou vynalézaví, nekonvenční, rádi zkouší nové věci, nejlépe s příchutí něčeho dalšího, zakázaného či zavrhovaného. Žijí intenzivně a naplno.

Věrnost jim moc neříká, mají svá soukromá pravidla, do kterých druhému nic není.

Další zajímavé články

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama