reklama

Milenci podle numerologie: Zjistěte, zda se k sobě se svým partnerem hodíte

Neovládnutelná pětka

Lidé narození pod nadvládou čísla 5 (ať už jej mají jako životní číslo, kdy se sečtením všech jednotlivých číslic jejich data narození dostanou až k jednocifernému součtu 5, anebo pětka převažuje v jejich datu narození - např. 5. 5.1985) jsou ve své podstatě dobrodružnými a zábavnými osobnostmi.

Pětkoví lidé jsou ze všech čísel nejvíc nezávislí, ačkoli mnohdy jim trvá skoro celý život, než přijdou na to, v čem ona skutečná nezávislost tkví. Není to otázka vnějšího prostředí a lidí okolo; jde o nezávislost vnitřní bez ohledu na to, zda žijí ve svazku či nikoli.

Pětky mají rády vše nové, nebezpečné, s příchutí adrenalinu. Sex je pro ně formou komunikace, protože o sexu, vztazích a milování hovoří dost neradi. Záměrně vyhledávají riziko a jejich chování je rizikové i v sexu. Milují pestrost a cítí neovladatelnou chuť zkoušet nové věci, ideálně na hraně.

Život s pětkou rozhodně není nuda, vyžaduje však nadstandardní míru tolerance a vlastní vysoké zapálení, fantazii a kreativitu.

Další zajímavé články

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama