reklama

Milenci podle numerologie: Zjistěte, zda se k sobě se svým partnerem hodíte

Romantická šestka

Lidé narození pod nadvládou čísla 6 (ať už jej mají jako životní číslo, kdy se sečtením všech jednotlivých číslic jejich data narození dostanou až k jednocifernému součtu 6, anebo šestka převažuje v jejich datu narození - např. 6. 6.1986) jsou ve své podstatě pečujícími a jemnými osobnostmi.

Šestkoví lidé mívají vysokou potřebu harmonie a klidu, partnerský život je pro ně na prvním místě. Jejich slabou stránkou je přílišná naivita a přehnaná očekávání. Často se dostávají do vnitřního konfliktu s tím, jak by podle nich měly věci vypadat, a jaké ve skutečnosti jsou.

Šestky jsou eroticky založení lidé, romantičtí milenci, pozorní a milující partneři, cenící si všech něžných chvilek v životě. Milují objetí, dotyky, jsou velice kontaktní. Často jde o pohledné jedince přitahující pozornost opačného pohlaví.

Bývají však vrtkaví a v okamžiku, kdy nemají vedle sebe (jejich představám) odpovídající protějšek, mívají sklon k nevěře. V opačném případě však věrní jsou, ctí rodinu a partnerství.

Další zajímavé články

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama