reklama

Milenci podle numerologie: Zjistěte, zda se k sobě se svým partnerem hodíte

Dominantní jednička

Lidé narození pod nadvládou čísla 1 (ať už jej mají jako životní číslo, kdy se sečtením všech jednotlivých číslic jejich data narození dostanou až k jednocifernému součtu 1, anebo jednička převažuje v jejich datu narození - např. 1. 1. 1990) jsou ve své podstatě dominantními osobnostmi.

Jejich dominance se týká nejenom běžného života, ale i života milostného. Potřebují mít vše řádně pod kontrolou, tedy i partnera a jeho aktivity.

Jedničkoví lidé často skrývají své emoce, bojí se ohrožení a rizika, že přijdou o svou nezávislost, kontrolu a dominanci, což je - z jejich pohledu - oslabí. Tuto svou vlastnost pak mívají sklony kompenzovat alkoholem, drogami, nezřízeným sexem a nebezpečným způsobem života obecně.

Jednička je mimo jiné symbol mužské sexuální energie, potřebuje vybití, dominanci, rychlost a spád. Nepotrpí si na dlouhé předehry, na věc jde přímo a bez zbytečných okolků.

Chce ovládat, ale může se najít i v opačné pozici a v sexu se jí může líbit i submise.

Jedničky se umí zamilovat, ale z lásky mají a priori strach, především z důvodu obavy ztráty sebe sama. Jednička je (podobně jako devítka) číslem izolace, a ač to tak navenek často nevypadá, nejsou si jedničkoví lidé vždy jisti sami sebou, ať už jde o práci nebo sex.

Další zajímavé články

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama