reklama

Milenci podle numerologie: Zjistěte, zda se k sobě se svým partnerem hodíte

Spolehlivá čtyřka

Lidé narození pod nadvládou čísla 4 (ať už jej mají jako životní číslo, kdy se sečtením všech jednotlivých číslic jejich data narození dostanou až k jednocifernému součtu 4, anebo čtyřka převažuje v jejich datu narození - např. 4. 4. 1984) jsou ve své podstatě konzervativní a spolehlivé osobnosti.

Čtyřkoví lidé nemají rádi změnu. Překvapení, ať už to s ním druhá osoba myslí jakkoli dobře, doslova nesnášejí, protože potřebují mít věci předem nalinkované, připravené a promyšlené.

Zdají se být citově chladní, opak je však pravdou. Uvnitř jsou to skrytí romantici, co si žijí ve vlastní snové krajině. Dostat se k nim blíž je ovšem úkol vyžadující trpělivost a umění nebrat si věci osobně.

Ve vztahu bývají věrní a stálí, v posteli vytrvalí a "tradiční". Snad i díky nízkému sebevědomí se bojí selhání a nové věci raději nezkoušejí. Potřebují k sobě partnerku podobně založenou, anebo naopak tu, která je povede a nenásilnou formou ukáže nepoznané.

Další zajímavé články

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama