reklama

Milenci podle numerologie: Zjistěte, zda se k sobě se svým partnerem hodíte

Čísla nás obklopují, kam se jen podíváte. Mohou leccos ovlivnit, aniž byste se o to sami nějak zvlášť zasloužili. Dokážou - mimo jiné - odhalit, co se vám líbí (nebo líbit může) v těch nejintimnějších chvílích, a jaký milenec je (anebo může být) váš partner. Čísla zkrátka poukazují na potenciál, který by nejspíš byla škoda nepoznat a nevyužít.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Numerologie patří mezi regulérní vědy, ať už se vám to líbí, anebo ne. Jejím oficiálním zakladatelem byl řecký filozof a matematik Pythagoras, přesto je samotná nauka o číslech stará tak jako lidstvo samo. Tedy téměř…

Pro ty, kteří jsou realisticky a rozumově založení, může mít numerologie přece jen trochu jiný rozměr než například věštění z karet. Vždyť numerologie nepatří k věšteckým metodám, ačkoli je na ni často tímto způsobem (mylně) pohlíženo.

Numerologie pracuje s "fakty"; zná povahu jednotlivých čísel a číselných kombinací, a číslo samotné považuje za základ všeho. Připouštím, že jde o trochu jiná fakta, než je většina z nás zvyklá. Přesto tato nauka o číslech dává hluboký smysl a nabízí až netušený potenciál…

A co říká numerologie o vaší (či partnerově) sexualitě na základě životního čísla (získáte jej postupným sečtením všech jednotlivých čísel vašeho data narození až k jednocifernému výsledku), případně čísel, která ve vašem datu narození převažují?

Prolistujte naši grafiku.

reklama
reklama
reklama