reklama
  • Wiki
  • Dárky pro děti k Vánocům

Vánoce jsou opět tady a vy si nevíte rady s dárky pro děti? Nechte se od nás inspirovat a překvapte je originálním kouskem, který potěší.

Tipy a nápady pod stromeček!

Zimní svátky jsou stále ve znamení hraček, plyšáků i stolních her. Pod stromeček můžete darovat i praktické věci, ale myslete vždy na něco pro radost. Takzvané měkké dárky u dětí nejsou moc oblíbené.

Nechte se inspirovat novinkami ze světa hraček. Pokud si ovšem stále nevíte rady, zde najdete návod, jak vybrat ten správný vánoční dárek.

Čím obdarovat ty nejmenší?

Novorozence potěší nové lahvičky, masážní kartáčky dásní, chrastítka nebo zvonkohra nad postel. Větší děti nezarmoutíte panenkou, autíčkem, stavebnicí nebo nějakou skládankou či knížkou s říkadly.

Nápady pro malé školáky

Školáci budou rádi za svačinové boxy, taneční koberce či netradiční barbie panenky. Pokud si nevíte rady, nechte se inspirovat serverem Žena.cz, který vám bude přinášet žhavé novinky z oblasti stavebnic, LEGA, hraček a souprav Hello Kitty. Starší dívky určitě neodmítnou šminky nebo jiné předměty z kolekce Hannah Montana. Kluci si rádi pohrají s LEGEM či logickou stolní hrou nebo herní konzolí.

Máme doma puberťáka!

S odrostlejšími dětmi je to trošku těžší, ale i pro ně se najdou skvělé dárky, které nezatíží peněženku. Zde najdete spoustu nápadů, jak uspokojit přání puberťáků!

Překvapte své děti na Vánoce a nechte jim pod vánočním stromečkem dárek, který je potěší, Pokud si nevíte rady, jednoduše je poproste, aby napsali Ježíškovi.

Související články

reklama
reklama
reklama